Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] schemat pompy wtryskowej i silnika w dieslu


Gość heineken72
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

heineken72, heineken72, siema,moglbym Cie prosic o wyslanie na maila schematu pompy wtryskowej?? z gory dzieki jaszke14@wp.pl

 

[ Dodano: Pią 19 Gru, 2008 14:56 ]

kogokolwiek prosze o wyslanie schematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam. Podepnę się do tematu. Cieknie mi pompa zexel od strony szyby,gdzieś w okolicach takiego małego dekielka przykręconego na dwie śrubki chyba M6. Potrzebuję schematu lub zdjęć takiej pompy. Nie wiem czy pod tym dekielkiem jest uszczelka, czy mogę go odkręcić? Proszę o pomoc i dobre rady!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz masz

 

Masz tam oring. Moze lepiej podjedz do pompiarza. On szybciej dobierze ten oring.

post-33162-0-14498300-1330193988_thumb.png

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo.Widzę że mogę tam zajrzeć.Chyba nic tam się nie rozsypie i nie powypada? W miarę jedzenia apetyt rośnie: masz może więcej schematów tej pompy?Oczywiście do P11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie tam o-ring około 23x2.7 coś koło tego, też mi się lalo z przyśpieszacza wtrysku, miałem taki o-ring na stanie w domu z jakiejś maszyny, mam taką pompę mogę wykręcić i na jutro dokładnie zmierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki!!!!

 

Mowisz masz

 

Masz tam oring. Moze lepiej podjedz do pompiarza. On szybciej dobierze ten oring.

 

Otóż tak: cieknie mi spod takiego dekielka nr9 jak na tym schemacie tylko z drugiej strony ( od strony kabiny, na schemacie jest od strony silnika?). Tam też jest taki oring? Tu nr8.

Mówię wciąż o pompie w P11.(chociaż temat był zakładany do P10).

Edytowane przez balbina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie tam o-ring około 23x2.7 coś koło tego, też mi się lalo z przyśpieszacza wtrysku, miałem taki o-ring na stanie w domu z jakiejś maszyny, mam taką pompę mogę wykręcić i na jutro dokładnie zmierzyć.

Witam. Jak byś mógł zmierzyć dokładnie to był bym wdzięczny. 23x2,7 ciężko znaleźć, są na 2,5mm.

 

Może komuś się przyda. Pod ten dekielek idzie oring 26x3mm. Pompa zexel sterowana elektrycznie. Obowiązkowy demontaż blachy trzymającej kostki elektryczne, a potem już z górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...