Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GPS i wszystko co chcesz wiedzieć


Gość Zetek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.dziennik.pl/auto/article232839/..._nie_bylo_.html

 

Oto najnowsze dzieło Blaupunkta ... jakże proste i czytelne :)

 

moze to i dobre ale trase z tego co zauważyłem widzi sie jedynie w czasie rzeczywistym nie da się zobaczyć drogi z oddali np z 500 m czy też sieci dróg w okół nas no chyba ze sie da :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Uzywa ktos moze Garmina XT na Symbiana i moglby sie podzielic wrazeniami :?:

 

Używam na E51 jako alternatywy do TomTom, jakoś mnie nie urzekł - stąd zwykle używana nawigacja TT.

 

poszukuje dobrej nawigacji nie drogiej co mi polecicie ? ogólnie najbardziej chodzi mi o PL i trafienie na daną ulicę :)

 

Na telefon czy oddzielnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddzielnie jako urządzenie

Coś taniego z allegro (300zl) co da się odblokować (windows ce 5.0). Wtedy możesz wrzucić kilka różnych programów i sam zdecydujesz co zostanie. Osobiście używam MEDIONa, ale jest tego dużo.

 

Jesli sprzedawca jest uczciwy i nie jest uszkodzony to ta zabawka jest warta swojej ceny

http://allegro.pl/item441635442_nawigacja_...on_md96900.html

chodzi na tym bez problemu automapa w 3D itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddzielnie jako urządzenie

Coś taniego z allegro (300zl) co da się odblokować (windows ce 5.0). Wtedy możesz wrzucić kilka różnych programów i sam zdecydujesz co zostanie. Osobiście używam MEDIONa, ale jest tego dużo.

No i to będzie najlepsze wyjście ;) Kup coś taniego z mocnym procesorem i jeśli chodzi o program do navi...będziesz wiedział co robić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o tym MIO MOOV 200 , dziś mi ktoś polecił tą firmę MIO czy też to się da jakoś złamać dostęp i jaki koszt takiej operacji

 

[ Dodano: Czw 02 Paź, 2008 21:28 ]

na 2 pytanie sam sobie odpowiem na allegro można kupić za 14zł odblokowanie :) a mapy z torrenta ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam MEDIONa, ale jest tego dużo.

rób tak jak GRZECHu pisał a jeśli chodzi o programy do navi to nie trzeba Ci chyba tłumaczyć jak wejść w ich posiadanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jakie masz oprogramowanie tam. Jeśli MS, to ActiveSync musisz mieć. Link z priv'a, bierzesz, co potrzebujesz i normalnie odpalasz instalkę na komputerze, przy włączonym mio. W jednym z pierwszych kroków masz info, że instalka ma się zrobić na urządzeniu przenośnym.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...