Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Skrzynka przekaźników pod maską


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie a mianowicie czy w waszych p 11-stkach w skrzynce przekaznikow pod maska tej przy prawym blotniku brakuje przekaznika drugiego od gory z prawej strony (stojac nad komora silnika od prawego blotnika ) jesli macie tam puste miejsce i przewody to spoko a jesli nie to prosze sprawdzcie co ten przekaznik powoduje bo u mnie go niema:((( i niewiem jaki to nawet byl:( POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie niemam a w p 10 byl o opisane na obudowie a tu jest czarny dekiel i koniec i wydaje mi sie ze brakuje tam jednego bo poco w tym jednym sa wyprowadzone gniazda a reszta otworow jest posta wiec to napewno cos tam przychodzi tylko niemam pojecia jaki bo go niebylo od momentu kiedy auto sprowadzilem wiec ciezko sprawdzic dlatego prosze o pomoc w ustaleniu co to za przekaznik???????DZIEKI ZA ZAINTERESOWANIE moze cos ustale przy waszej pomocy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo

Czasami są montowane tylko dodtkowe miejsca na przekażniki.

Podam przykład: Np. facet kupił samochód bez klimy i zachciało mu sie ją założyc.Założył i nie było dużo roboty ponieważ wiążki elektryczne były już puszczone-wystarczylo tylko popodłaczać i wstawić przekażnik.

Myslę że zostałem zrozumiany.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jesli mozesz bylbym zobowiazany za fotke i mzoesz mi dac do tego opis do czego sa pozostale przekazniki gdyz za bardzo niewiem dzieki z gory moj mail to uszateq@wp.pl dziekuje bardzo jeszcze raz i czekam na zdjecia. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...