Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Trzeszczenie w głośniku w zależnosci od obrotów silni


chemmist

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Silnik 1.8, w okolicach 3tys obr pojawia się trzeszczenie w przednim prawym głośniku, trochę jest to irytujące, ktoś sie spotkał z takim problemem? Co z tym zrobić? Radio jest fabryzne, głośniki też, nic nie było zmieniane.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam podobnie i tez z prawej strony ale myslałam, ze sie lekko wysłuzył i pora wymienic na nowy. W sumie nie zastanawiałam sie dlaczego tylko prawy głosnik tak strasznie trzeszczy przy głosniejszej muzyce... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam podobnie i tez z prawej strony ale myslałam, ze sie lekko wysłuzył i pora wymienic na nowy. W sumie nie zastanawiałam sie dlaczego tylko prawy głosnik tak strasznie trzeszczy przy głosniejszej muzyce... :/

 

a ja już doszedłem, nawet sam się z siebie śmiałem :D okazało się ze przy ok 3tys obr wpada w wibracje ten kapselek na gałce zmiany biegów i brzęczy :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam podobnie i tez z prawej strony ale myslałam, ze sie lekko wysłuzył i pora wymienic na nowy. W sumie nie zastanawiałam sie dlaczego tylko prawy głosnik tak strasznie trzeszczy przy głosniejszej muzyce... :/

 

a ja już doszedłem, nawet sam się z siebie śmiałem :D okazało się ze przy ok 3tys obr wpada w wibracje ten kapselek na gałce zmiany biegów i brzęczy :one:

 

 

:D A u mnie brzeczy dalej

No cóż chyba pora wymienic na nowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...