Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Poprawić wygląd Primerki


Gość anty3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zadowolonych i tych mniej z posiadania Nissana Primery. Należę jeszcze do żółtodziobów jeżeli chodzi o użytkowanie Primery ale co tam .

Sprowadziłem P10 z 1990 r. Czerwoną w niezłym stanie ba wspaniałym!

Może koledzy doradzą jak ją upiększyć zewnętrznie i wewnętrznie. Np jak obniżyć zderzaki itp . Dodam że brakuje mi listwy lewego przedniego błotnika

może komuś zbywa- Okupię z dziką rozkoszą. Pozdrawiam i czekam na propozycję !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZE!

Przedewszystkim niewim co chcesz zmienić bo ja jestem w trakcie zakładania progów tylnej lotki wydechu halogenów nio i jeszcze paru rzeczy wszystko kupuje na Allegro lub na giełdzie samochodowej Gliwice - Sośnica a ostatnio w internetowym sklepie tuningowym

Jeżeli chodzi o obniżanie przednich bumperów to jest to trudne i wymaga indywidualnej zmiany w warsztacie tuningowym tzw. dokładek krore dodaje się do oryginalnego bo z tego co wiem nie spotkałem się z produktami tego typu dokładnie pod te auto a jak znalazłem jedne to były okropne ja mam Primerke 93 r nio i jestem dalej w trakcie szukania odpowiedniej dokładki

Pozdrowionka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podoba Ci się taki pług jak obok to poszukaj samego plastiku do GT-ka- tylko oryginał- ma odpowiedni materiał i nie pęka nawet na mrozie(a zaczyna się ok. 10 cm. od asfaltu- więc... sam rozumiesz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam zmieniać wygląd Mojej Primerki. Dziś znajomy lakiernik maluje mi lusterka, auto stało gdzieś u Niemców i były trochę wyblaknięte. Jak wpadnie parę groszy zamawiam aluramki na zegary i szukam feluniek ALU oczywiście.

Wybiorę się w Niedzielę do Słomczyna na giełdę to może znajdę zderzaczek i halogeny. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NISSAN.JPG

 

Tak wygląda moja primerka :)

Obnizona

progi

Spojler

z przodu lotki

z tylu 2 rury wydechowe

bez znaczkow ( jak tuningowac to pierwsze co wywalić znaczki)

 

W środku podświetlenie na czerwono :) taki "królewski" kolor :)

W środku jeszcze sportowa kierownica + napa, sportowe pedały, zegary czarne podswietlane na czerwono(super efekt jak dla mnie)

 

W części zaopatruje sie albo na allegro albo giełdy. Jak wyskocze "za miedze" coś dorwe taniego to tez kupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

najpierw daj :)

A tak wogole jak chcesz umieszczac tu obrazki zmiejsz je troszke :)

 

Na pierwszym zdjeciu wyglada niezle nie powiem, ładne ALU to musze przyznać :)

Z przodu nie podoba mi sie siatka, moze mam zryty gust :D

Tył wole standardowy :P

brewki na lampach tez mam :)

Kierownice mam podobną

Ale w srodku wyglada cudnie to musze przyznać :D

A zegarów na białe u siebie nie zmienie bo na czerwononym podświetleniu brzydko bendzie wygladac :)

 

będzia ładniej i jak posprzatam u siebie zrobie tez fotki w środku :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem sympatycznie bendzie wyglądała furka. Ja właśnie gustuje w jak najmniejszych kierownicach to jest debeściackie :)

ja od siebie brewek jak narazie nie usowam, mi sie widzą :)

na spoljerze chce jeszcze lampe stopu zamontować.

 

A jeśli moge spytać: Czym malowałeś tapicerke?? jakims specialnym szprejem :) ? ile on kosztowa i czemu jest taki drogi ?? :D

 

Bo w środku furka bardzo mi sie podoba.

a niebieskiego podswietlenia nie chce i białych zegarów bo za duzo ludzi juz to ma, a ja jestem taki ze lubie być inny ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja malowalem zwyklym szprejem ale chyba zle bo cos mi schodzi, albo nie tak odtłuszczona byla. Ja za dobrym lakiernikiem mechanikiem nie jestem, wiec wolałbym gotowy spray kupic taki ze pryskac i jest.

Nie mam czasu zbytnio na zabawy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja malowalem Motipem kolor srebrny a do tego pokrylem calosc kilka razy bezbarwnym lakierem takze Motipa, ale widze juz lekkie wytarcia pod czesto uzywanym pokretlem nagrzewania!! reszta dobrze sie trzyma

pzdrw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...