Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Cieknące Turbo


tyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Fakt że kształt jest inny i materiał z którego zostało zrobione.

Ale do rzeczy panowie czy mógł by któryś z właścicieli TD sprawdzić dla mnie 2 rzeczy.

 

1- Czy możecie sprawdzić czy w odmie powietrze przepływa w jedną stronę czy w obie.

2- I czy w przewodzie Wychodzącym z odmy jest olej.

 

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13

Ja mam pokrywę klawiatury w kolorze złotawym, ale kształt jest taki jak na fotkach Jurgenika.

Wiecie może, co może być z turbiną jeśli wybija spod niej spaliny? Niby działa bo w odpowiednim momencie (ponad 2000 obrotów) zaczyna gwizdać, ale przyspieszenie nie jest rewelacyjne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz chyba jakąś nie szczelność między kolektorem sącym a turbinom i wirnik nie obraca się z odpowiednią szybkościom i silnik może ma nie wystarczającą ilość powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- Czy możecie sprawdzić czy w odmie powietrze przepływa w jedną stronę czy w obie.

2- I czy w przewodzie Wychodzącym z odmy jest olej.

 

Sprawdzałem. W przewodzie jest olej, co nie powinno dziwić, bo końcówka odmy wchodzi bezpośrednio w pokrywę klawiatury. Przy okazji uszczelniłem sobie tą gumowaną końcówkę, bo spod odmy miałem wycieki (większe niż na Twoim zdjęciu). W kwestii przepływu powietrza nie potrafię nic powiedzieć, bo nie miałem tego jak sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam!

Właśnie zauażyłem że mam upapraną z oleju turbinę oraz inne elemnty, m.in. jeden z wentylatorów. Autko chodzi normalnie, nie kopci ani nic takiego.

Mam więc pytanie czy to z turbiną coś się dzieje czy tylko kwestia jakiejś uszczelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość fragles13

Ja mam podobny problem. Ostatnio wymieniłem uszczelkę pod pokrywą klawiatury (sączył się spod niej olej), ale wygląda na to, że to nie wyeliminowało problemu wycieku - po każdym postoju zostawiam parę kropelek oleju na glebie. Zauważyłem tez, że turbina jest upaprana w oleju. Próbowałem podociskać oringi na wężach przy turbinie, ale widocznie też nie pomogło. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...