Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Czujnik uderzeniowy


Gość jepa84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich szukalem na forum czegos podobnego ale nic nie znalazlem a mianowice chodzi mi o cos takiego jak czujnik uderzeniowy w P10 gdyz tak mialem stluczke primera tz czolowka i nie dziala mi teraz wogole pompa paliwowa zasilania na pompie tez nie ma bezpieczniki i przekaznik dobry i czy jest cos takiego w tym modelu i gdzie moge tego szukac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarciu1111

jakis wyłacznik bezwladnosciowy pierwsze słysze chyba w primerze nie ma w p10 ja u siebie nic bynajmniej nie wim o tym a juz nie jedna przeszła przez moje rece. moze jakies zwarcie w przewodach albo po uderzeniu coś peklo rozłaczylo sie nie koniecznie z przodu siła uderzenia mogło cos sie rozlaczyc w kazdym miejscu auta. ecu ma w ogole zasilanie sprawdz samodiagnostyke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w puszce bezpieczników (przy akumulatorze) ten przycisk to to co trzeba wcisnąć po dzwonie. Jest tam taki przycisk normalnie wciśnięty może u ciebie wystaje. Widziałem kiedyś że po stłuczce wciskali taki przycisk w aucie i autko zadziałało(nie był to nissan). Ale jak gadam głupoty to sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarciu1111

zgadza sie ja w renaulcie juz którymś sie z tym spotkałem nawet fiat cc 900 ma ale w nysce p10 pierwsze słysze moze i gdzies jest ale jak dotąd mnie jest o nim nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nigdzie takiego przycisku z tego co wiem.

 

Ja bym stawiał na uszkodzenie czegoś co nie zostało naprawione. Jak dostał strzał z przodu to sprawdz przekaźnik i bezpiecznik od pompy paliwa, wepnij się tam miernikiem, zobacz czy do przekaźnika dochodzi prąd. Jeśli dochodzi to gdzieś przewód musi być przerwany, trzeba sie przejść za kablem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co mi mechanicy mowi to jest ale gdzie to nikt nie wie dzwonilem do serwisu ale nie chcieli mi powiedziec bezpieczniki sa ok wszystkie sprawdzalem przekazniki tez podlaczylem pompe na krotko i dzialala wiec jest dobra pol auta rozebralem juz i nadal w kropce;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzyj manuala, przeglądam instalacje elektryczną i nigdzie nie widze, jedyne co jest to czujnik poduszek powietrznych na końcu środkowego tunelu, i jeśli przy kolizji strzeliły poduchy to musisz go wymienić (ale żeby nie chciał jeździć to nie wiem)

 

Zapytam jeszcze znajomego blacharza, spec od nissanów, na pewno będzie wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...