Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[WP11.144] Xenony - swieca tam gdzie one chca...


hippi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję się :D

 

Wziołęm Philipsa za 89/szt+ koszty i kurka żałuję, świecą tak samo jak HIDy za 49 i wyglądają tak samo. Na dodatek czasem włącza się stroboskop przed machą ( na dołach )Coś może nie łączy.

Brać te chińskie albo oryginał w sklepie za 300/szt nic pośrodku, bo to ten sam badziew tylko, że z napisem. Poprawa znaczna. Stare miałem OSRAM

 

PS O co biega z tym torxem, do czego on wam.Jaka osłona żarówki. Ja z dziurką kupiłem TOPEXa w markecie cały zestaw ( miałem renówkę :) a tam bez tego jak bez ręki)

 

Waldijedne masz Philips a drugie Osram. Nie wież w zdjęcia na allegro. Mi jak przysłał te Philipsy to są bez tego koszyka metalowego na żarniku a na focie oczywiście były. Te numery to są ich numery ( tak myślę ) te wszystkie HIDy to i tak 6000K ( niebieskawe ) dobre we mgle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

and_pec torx jest potrzebny aby dostać sie do żarówki jest oslona plastikowa na dwie śrubecki.quote]

 

Ja tam nic nie odkręcałem jak wymieniałem żarniki D2S. Może mówimy o inych żarówkach :)

U siebie zdjołem wtykę ( lekki obrót i do siebie ), a żarnik jest umocowany na sprężynkach z drutu. Jedyna osłona to ta guma na reflektorze

 

Kupić chińskie> jak pytałem w innym temacie to też mówili o tych, a ja chciałem lepsze i przepłaciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie plastikowe kółka na 2 śrubki o których pisze pimi trzymające te gumy o których piszesz and_pec

lampy Valeo

żarniki osadzone w koszykach zablokowane sprężynującym drutem

te pierniczone śrubeczki są tak osadzone (niesymetrycznie) że w lampie przy akumulatorze musiałem go wywalić żeby spokojnie ją wyjąć i dostać się do żarnika, druga lampa poszła łatwiej

 

po niedzieli kupię tą chińszczyznę na obie lampki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje niby też Valeo :) Może po 2001 odpuścili sobie te obrączki. Bo z tego co pamiętam to i zegary mamy inne i perą innych dupereli.

Przynajmniej aku nie musiałem wyjmować, a bogu dzięki mam długie palce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie

 

Jestem po wymianie żarników na chińskie za 49 zł sztuka 6000K (nawet udało się tym razem bez wyciągania akku).

świecą trochę jaśniej, ale chyba muszę wybrać się na porządne ustawienie światełek, bo jak jadę w nocy to jakbym ich nie miał... trochę podkręciłem tym czymś do regulacji ale boję się żeby innym po oczach nie dawać w czasie jazdy.

 

objawy migotania i żółtego świecenia zniknęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Tak samo było i u mnie. Pamiętaj abyś ustawiał na włączonym silniku ( samoregulacja )

Mi ustawiał gościu na stacji i niby OK a po 2 dniach tak się opuściły że na długich albo przeciwmgłowych musiałem jechać. Po reklamacji jest dobrze.

Za jakieś 2-3 dni będą świeciły lepiej. Nowe to i muszą się "rozpalić". Ustawienie świateł to 10 zeta więc lepiej nie męczyć innych albo siebie

 

P.S Masz gwarancję na tą hinę

Mi praw pseudo Philips zaczął mrugać ( wymiana 08,01,09) a Gościu nie wysłał mi żadnych kwitów, więc raczej stówka w plecy, albo naprawa przetwornicy ( tfu ,tfu ) jeśli okaże się że po drugiej stronie pali dobrze

 

Odgrzeje temat

 

Panowie jak po czasie się sprawują te wasze chińskie xenony

Proszę abyście opisali co kupiliście i u kogo

 

Ja miałem Philips podróba od gościa z jakiejś Kobyłki -wytrzymały miesiąc

Drugie to HID z fotki za 25 zeta ze sklepu INTERLOOK ul Operowa 11 Warszawa-wytrzymały 3 miesiące

 

Jeżdżę na starych Osramach i chcę kupić takie same ole oryginał

 

Czy sklep z Rybnika jest godny polecenia, może ktoś tam kupował te Osramy http://www.allegro.pl/item1083762879_zarowki_zarowka_xenon_zarniki_d2s_osram.html

 

Fotka HID

post-18247-1277099124,6336_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...