Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Głośna Primka :(


Gość Stinger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja własnie nie wiem czego on tu chce :D

 

A tak wogóle wracając do tematuto ciekawe ile kosztował by mnie taki przegląd silnika zeby sprawdzić co tam sie powaliło.. Mam nadzieje że uda mi sie wkrótce to naprawić żeby silniczek znów był cichutki tak jak kiedyś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź popychacze chydrauliczne w sr20de czyli 2.0 potrafiły sie zapowietszyć albo zapchać i wtedy silnik pracuje jak stary disel ja u siebie odpowietszałem i efekt jest. Tylko niewiem czy ty u siebie masz takie jak w 2.0 jeden samoregulator w jc to koszt ok 86zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mazzi666, mnie się wydaje, że mój SR20DE też troche za głośno pracuje (były wymieniane pierścionki, tulejki zaworów) i powiedz mi jak sprawdzić czy hydrauliczne regulatory są zapowietrzone i jak je odpowietrzyć? Czy robiłeś to sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość andrzej8408

chciałem zapytać was drodzy forumowicze czy ktos moze mi udzielić informacji na temat regulacji zaworów w p11.byłem u mechanika,lecz on odesłał mnie do serwisu twierdząc ze nie zrobi mi tego ponieważ trzeba zakupić cały kopmlet płytek do regulacji ale to jes duzy koszt...a w serwisie dobiorą odpowiednie....moze ktoś juz z tym robił?prosze o info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ja nie robilem, ale przed chwila czytalem instrukcje na ten temat - z niej wynika, ze konieczne jest posiadanie owych plytek oraz narzedzia do pomiaru luzu - na tej podstawie odczytujesz obecny luz, porownujesz z luzem przewidzianym przez Nissana, nastepnie dokonujesz korekty wymieniajac plytke na odpowiednia, jesli taka koniecznosc zajdzie. cala operacja opisana jest w ksiazce serwisowej do primery i nie wyglada jakos bardzo skomplikowanie (chociaz ja sam nigdy tego nie robilem) no i trzeba posiadac te plytki regulacyjne. byc moze dostaniesz je u jakiegos innego mechanika, jesli ten nie mial - np zmierzyc luzy samemu, spisac, jakie plytki beda potrzebne i podzwonic, popytac. jesli cos zle naskrobalem, to mnie poprawcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...