Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Jakie żarówki do lamp soczewkowych ?


Gość bartur

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Mam pytanie, czy macie jakies "obcykane" żarówki do reflektorów, które mozecie polecic?

 

Pytam dlatego, ze moja primerka ma soczewkowe h7 i troche mi sie zdaje, ze za slabo swieca...

 

Zastanawialem sie nad Philipsem Vision Plus albo takim wynalazkiem Philips GT150 - mowia ze niezly, tylko ze krocej chodzą...

 

Czekam na opinie.

 

bartur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te żaróweczki i są super- żywotnośc wcale nie jest taka mała-ale światło jest ok- kupuj- chyba najtaniej to cena za komplet z postojówkami ok. 100 zł. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość cornholio78

testowałem: zwykłe, osram silverstar, osram cool blue, philips blue vision ultra. te ostatnie mam w długich, mijania i pozycyjnech. barzo dobrze świecą i dobrze wyglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cool blue osrama od pół roku i jestem bardzo zadowolony. Barwa światła zbliżona do barwy dziennej, o niebo lepsza widocznośc niż przy standardzie. Polecam, cena jeszcze do przyjecia - ok. 37 zł/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja podczepie sie pod opinie poprzednich kolegow - uzywam Philips Blue Vision i sa rewelacyjne. Wprawdzie nie sa to pseudo-ksenony jakby mogla wskazywac nazwa i opis, ale daja mocnym bialym swiatlem. Widocznosc rewelacyjna!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...