Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] cos mi drży


Gość coolman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a te aluminiowe osłony nad wydechem siedzą jak należy ?? u mnie strasznie hałasowały i poszły WON !!

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siedza ok. To brzekniecie nie jest takie jak od oslon (wiem jak to brzmi bo kiedys tak mialem) to jest bardzo metaliczne.

 

To slychac tak jakkby na belce od silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zanim zaczęło hałasować nic przy aucie nie robiłeś ?? ja kiedyś klucze zostawiłem pod maską i mi brzdąkały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No nic nie robilem, samo tak zaczelo, jutro jeszcze z tym powalcze moze cos znajde. Posprawdzam dokladniej te oslony. Kiedys czytalem ze komus tlumik srodkowy przerdzewial i blacha brzakala. Dziwne ze to akurat w takim dziwnym przedziale slychac, kiedy wchodzi do akcji turbo, moze lopatki obcieraja? Moze sie odkrecila belka od silnika i teraz brzeka, sprawdze to jutro...

 

Dzisiaj wpelzlem pod samochod i odkrylem 2 rzeczy powodujace halas.

1- Flansza wydechu siedziala na drazku trzymajacym wybierak, poprawilem, podlozylem spory kawalek gumy.

2- Poluzowane nakretki, dobrze ze nie przepuszczal, ale to dlatego ze jest sklejone silikonem, dokrecilem.

Nastala wreszcie cisza przy tych obrotach. Prawdopodobnie za te dzwieki odpowiadaly poluzowane nakretki, bo flansza szorowala o ten drazek widac nie rok, bo duzo sie go starlo. Teraz cisza. :)

 

Nowak, a wyrzucenie oslony tej aluminiowej nie bedzie mialo jakis minusow? Mysle nad wywaleniem jej bo teraz wydech zaczal o nia brzakac, a skoro mowisz ze wywaliles to czemu ja tez by nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie hałasowała też wyrobiona gałka biegów.. Nie zawsze tylko przy określonych obrotach.. i dźwięk to też taki bzyczenie wkur.. na maxa ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie hałasowała też wyrobiona gałka biegów.. Nie zawsze tylko przy określonych obrotach.. i dźwięk to też taki bzyczenie wkur.. na maxa ;/

 

Też to w tej chwili przeżywam, przy prędkości 110km/h. Odkręciłem gałke, żeby sobie sprawdzić jak to tam wygląda i teraz mam problem żeby poprawnie wkręcić. Próbuje w różnych ustawieniach i niestety zawsze brakuje ok. 20 stopni to poprawnej pozycji. Peszek. Nie mam na to patentu. Jedynie chyba klejem i wkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to w tej chwili przeżywam, przy prędkości 110km/h. Odkręciłem gałke, żeby sobie sprawdzić jak to tam wygląda i teraz mam problem żeby poprawnie wkręcić. Próbuje w różnych ustawieniach i niestety zawsze brakuje ok. 20 stopni to poprawnej pozycji. Peszek. Nie mam na to patentu. Jedynie chyba klejem i wkręcić.

ja właśnie tak postąpiłem ;P klej i tyle bo obrobiła mi sie w środku ;/. Już nie drży tak jak przedtem ale właśnie gdzieś powyżej 100 do 120 lekko drży i denerwuje mnie więc chyba kupie nową ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...