Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P10 GT TURBO @ 0,5 bara i Terrano II


Gość KevinTworog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kevin poduszki silnikowe wysłałem Ci dzisaj koło 17:40 tak więc na pojutrze je będziesz mieć.

Pamiętaj przed wsadem lekko je "zmniekczyj" a i bezpiecznie możesz boost o 0,2 bara do góry jakby jakiś męski rywal się trafił - oczywiście nie ST200 czy ST220 :P...

 

Ps. już była jakaś ustawka z tym Mustangiem 4,6L ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię ST220 :D:D

Zawsze właścicielom się wydaje, że mają już taaaaaaaki szybki samochód. :D

właśnie taaki szybki,hihi--tylko najczęściej kierowcy z przypadku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię ST220 :D:D

Zawsze właścicielom się wydaje, że mają już taaaaaaaki szybki samochód. :D

właśnie taaki szybki,hihi--tylko najczęściej kierowcy z przypadku!

 

Wolne samochody to nie są... Przyspieszenie do 100, to przyspieszenie do 100, ale powyżej na pewno idą lepiej niż fabryczne 2.0 N/A... Za swojego czasu jeździłem sporo 3.0 V6, tylko innego producenta i bardzo mi się podobało przyspieszenie powyżej 100... Auto szło w miarę równo i nie paliło przy tym tyle, co moje auto teraz. :D

 

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde te turbo wozy...

Muszę wreszcie zając się swoją Niebieską 2.0 SRi - będą w klubie 2 Primy turbo i to w niemalże tym samym kolorze :D

 

Ps. jak postępy i jakie nowe kille ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KevinTworog

dzisiaj czekam na męski intercooler z polerowanego alu, dzisiaj powinien dojść,

potem wrzuce foty,

 

[ Dodano: Czw 16 Kwi, 2009 20:51 ]

http://img404.imageshack.us/my.php?image=zdjcia0132.jpg

 

 

http://img401.imageshack.us/my.php?image=zdjcia0133.jpg

 

[ Dodano: Czw 16 Kwi, 2009 20:52 ]

daje rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde wreszcie to wygląda :) i już nic nie będzie spadać przy większym dmuchaniu :D

Ps. IC już siedzi czy na razie tylko przymierzony ??

 

Coś mi się wydaje że już nie długo jakiś boost upik trzeba zrobić a w przyszłości z jakiegoś EBC podjechać i szykować się na pojedynek nie z Mustangiem a z tą 507 konną M5-tką :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ic już siedzi

Coś się w jeździe zmieniło na + oczywiście ??

Turbo dziura się nie poszerzyła ??

Dawaj jeszcze jakieś foto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin fajna masz ta primerke i do tego ze sporym zapasem mocy pod maska :) P10 to moje pierwsze auto wiec mam do niej duzy sentyment :) Jedyne co mi sie nie do konca podoba to tylnia klapa ale jak to mowia o gustach sie nie dyskutuje. A i pochwal sie jak juz m5-tke skilujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U Tomka 230KM wypluło :) i to doładowania jakieś 0,55 troszkę zapłon poprawiony i od 5000obr.min piczy włos dolane, chodzi fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprzęgło mnie zadziwia i tak samo trakcja, kurde na jedynce odkręcasz i naprawdę minimalny uślizg... no dwójce w sumie to samo a to dopiero 320Nm...

Moim zdaniem już nie ma co wyżej w boost iść, jedynie to dopieścić klapkę od WG no i wejść z jakimiś wałkami... tak żeby te 30KM doszło chociaż no :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde na tej hamowni jak się ma małą turbinę to na początku przeładowuje, dzisiaj stroiłem dawnego sunnego ERESA i miał 0,7 bara spadające na 0,5 a na drodze trzyma ciagle 0,5 bara... i mu tam 220KM wyszło i okolice 320Nm.

 

Czy u ciebie na drodze ma przeładowanie czy stałe 0,5 bara ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...