Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nie chce odpalić [N15]


Gość Mapet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mial juz ktos przypadek ze rozrusznik nie lapal mu w almece...bo mi raz odpala a zdaza sie ze moja N15 (tak jak dzis) nie chce wogole odpalic...rozrusznik wogole nie zaskakuje.slychac tylko takie delikatne klikniecie w rozruszniku i nic poza tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś takiego. - Prawdopodobnie akumulator -

Okazało się , że akumulator nie trzymał napięcia . Raz było wystarczające a raz za małe,robiłem pomiary miernikiem przy przekręcaniu kluczyka.

Wyszło z tego , że wymieniłem akumulator.Założyłem 55 i jest ok.

Pozdrawiam.

Robert

ALMERA 1.4 - 99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Robi może mieć racje miałem kiedyś coś takiego ale tu był problem inny, poprostu akumulator był dobry lecz klemy czymś tak zaszły że niebyło takiego dobrego styku i jak sie lekko ruszyło klemą przez pewien czas było dobrze ale po jakimś czasie wracało. Jeżeli akumulator jest zasłaby to bedziesz miał właśnie takie objawy jak opisujesz także warto sprawdzić najpierw akumulator. Powodzenia :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo akumulator albo bendyks.

Jak nie pomoze akumulator to jedz do elektryka od rozrusznikow, naprawa dla fachowca to godzinka z wyjeciem, rozlozeniem i wymiana co potrzeba no i zlozeniem.

No chyba ze czysta elektryka zostaje czyli styki, przekazniki.

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolego... a kto Ci takie rzeczy gada ze az z zagranicy ?? :) No chyba ze nowego rozrusznika szukasz ;)

Szczotki to szczotki..... kazdy dobry elektryk siedzacy w tym fachu wie gdzie kupic je normalnie bez scen.

Jak chcesz ja mam znajomka to podjade z ciekawosci i sie podpytam co wie o nissankach.

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym byl wdzieczny za jakies informacje bo chcialbym jak najszybciej nim pojezdzic a w nisanie za szczotki chca 150 i trzeba czekac ponad 2 tygodnie a za szbka przesylke chca 300...zastanawiam sie czy nie bardzie sie oplaca kupic jakis inny caly rozrusznik...nie wiem jakiegos bosha czy czegos.Moze ta informacja pomoze ci ze to jest rozrusznik Mitsubishi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci spytaj tu o rozrusznik no a moze i o szczotki...

Maja troszke towaru tylko ze na telefon nie zawsze chce im sie zalatwiac spraw i podawac co maja i aktualnych cen.

Warto sprobowac:

812-46-17

 

A ja sie postaram na wieczor dowiedziec u znajomka jak bedzie w warsztacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej dziki za pomoc...na szczescie kilka telefonow troche wkladu czasu i wszystko da sie zalatwic...jutro bede mial rozrusznik przeczyszczony ze szczotkami i dzialajacy przede wszystkim :D za jakies 150 zl wiec nie jest tak zle...ale tak na przyszlosc jesli ktos zna kogos w rejonie ul. modlinskiej (warszawa) znajacych sie na almerkach to dajcie mi znac bo w zasadzie nie mam nikogo konkretnego i zawsze jak cos sie dzieje to latam jak smrod po gaciach i trace na tym kupe czasu

 

P.S. jeszcze raz dzieki za zaangazowanie i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że załatwiłeś.

Ja byłem i tak:

Szczotki jak patrzyłem katalogowe z gościem to 30 PLN u niego za 3 sztuki.

Reszta wmontowanie to zależy już ile będzie to trwało czasu.

Podobno jak długo się jeździ na kończących się szczotkach to może wirnik pójść w tych rozrusznikach co mamy.

Jak coś to polecam gościa.

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
Gość drmichcio1

mialem ten sam problem... najpierw kiedy chcialem zapalic samochod to poprostu kontrolki sie wlaczaly a gdy niby odpalalem auto to kontrolki gasly a silnik nie ruszal, wzialem klucz i walnalem w rozrusznik, zadzialalo. ale stalo sie to meczace bo zdarzalo mi sie to codziennie. wczoraj wreszcie pozbylem sie tego problemu, a takze jestem lzejszy o 70zl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mrówka 27
Ktos w Warszawie kupowal szczotki i lozysko rozrusznika .

Jakis adresik ? bez auta dymac po to by zobaczyc inna czesc...

jak wiecie gdzie to prosze o namiary .dzieki

Witam klubowicze, mam tu pewien adresik sklepu i chętnie podzielę się z Wami jest to

coprawda Białołęka , ale może się przyda. Firma nazywa się AUTO-PLUS i mieści się w Warszawie na ul. Kołacińska 6 tel.614-03-86. Zajmują się ogółnie rozrusznikami i alternatorami, sam kiedyś korzystałem z ich usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...