Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Prośba o nazwę, czy to poduszka?


Gość wolt102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fragles13

baciarek, objawy mam takie, że za duże wibracje są przenoszone na środek - np za bardzo drży kierownica. Gdzieś na forum wyczytałem, że właśnie przednia dolna poduszka odpowiada za wibracje. Ile za nią dałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baciarek, objawy mam takie, że za duże wibracje są przenoszone na środek - np za bardzo drży kierownica. Gdzieś na forum wyczytałem, że właśnie przednia dolna poduszka odpowiada za wibracje. Ile za nią dałeś?

 

Poduszka 11320-2F020 420,66 zł

Poduszka 11270-2F305 627,08 zł

 

Po wymianie wibracje się zmniejszyły, troche ciszej w aucie się zrobiło, ładniej zapala i się gasi silnik w sensie że już nim tak nie telepie, lepiej się zachowuje podczas ruszania i hamowania silnikiem, ale .... to nie wszystko. Dalej kierownica drży i lewarek ale w mniejszym stopniu.

Moim skromnym zdaniem trzeba wymienić następne 2 poduszki i będzie git. Gorzej tylko, że te poduchy są drogie, a z używkami to jest tak, że zmienisz a okaże się że jest identyczna jak twoja. Poduszki na belce odpowiadają za ustabilizowanie pracy wzdłuż tej belki a główny ciężar spoczywa na tych pobocznych, chociażby dlatego, że można tą przednią i tylną wymienić bez podnoszenia silnika, te boczne spokojnie dają rade same utrzymać silnik w komorze. Ja bawię się z tymi poduchami prawie od samego początku jak mam to auto i stwierdzam, że używki tylko z rozbitka co ma zrobione 40 tyś a nie tyle lub wiecej niż nasz.

 

Poniżej VIN - wpisz numer swojego nadwozia i ładnie jak w salonie nissana wyskoczy ci jakie masz auto. Oczywiście po rusku :zdziw:

 

http://www.japancars.ru/cat/nissan/

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ten temat jest dla mnie jak na razie zamknięty , problem się rozwiązał z rezonansem przenoszonym w okolicy gałki biegów itp.

 

po wymianie wahacza górnego i wyrzuceniu opony na tył problem zniknął jak ręką odjął, wreszcie powróciła radość na mojej twarzy a już mnie to wykańczało psychicznie, miałem dość bo ciągle mi coś brzęczało :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13

Sznurek, ale miałeś wibracje tylko podczas jazdy? Bo ja jak rano odpalam samochód to kierownica mi się trzęsie :/ Na rozgrzanym silniku jest trochę lepiej, ale itak nieprzyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie mam wibracji przy podpaleniu , podczas jazdy 100km-> . Nie dawało się jechać kiera drgania miała takie i przód ogólnie auta jak by miał za chwile wzbić się w powietrze i polecieć i ten rezonans .

W sumie auto nie było jeżdżone 2 tyg. odebrałem je w sobotę i w tym tyg. wymieniłem wahacz , łącznik stabilizatora i jeżdżę bez włączonego radia nasłuchuje czy coś jeszcze czasem nie stuka i jest bajeczka na dzień dzisiejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie,nie chcialem zakladac oddzielnego tematu,wiec zapytam tu.

Mam mozliwosc kupienia poduszek pod silnik od kolegi z forum.Ja mam motor 1,6 a poduchy beda od 2,0 czy to podpasuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...