Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] drzwi


siwy77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukalem na forum ale nie znalazlem konkretnej odpowiedzi, a dokladnie: czy drzwi z hatchback'a przednie bede bez problemu pasowac do sedana i drugie pytanie: w drzwiach, ktore chce kupic jest elektryka a u mnie niestety szyby sa "na piechote", czy da sie bez problemu przelozycz moj mechanizm reczny do drzwi z elektryka, czy nie bedzie problemow :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy77 wszystko powinno być Plug&Play. A mechanizm podnoszenia szyby sobie zostaw, podepnij pod wiązke (jeśli jest opcja - rzecz jasna) i będziesz miał elektryczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info, przed kupnem jeszcze zdejme boczek i zobacze co i jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest różnica miedzy tylnymi boczkami drzwi od hatchbacka a kombi w P11.

Bo muszę 1 tylni dokupić a trafia mi się w kolorze tapicerki.

dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam...

A czy przednie drzwi z P11 podejdą do WP11 ? Uszkodziłem prawy przód i taniej kupić używkę w dobrym stanie niż naprawiać.

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód ten sam ,tylne drzwi się różnią miedzy kombi a hatchbackiem i sedanem. Zwróć uwagę na drzwi przed i po lift różnią się listwami i dodatkowo jak kupisz drzwi po lifcie prawe od angola będą miały wkładkę zamka po prawej stronie. (zamek po lift występuje tylko po stronie od kierowcy , a drzwi od starego modelu maja zamki z dwóch stron )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Mam Wp11 z 98 r. i zamki są z obu stron. Ważne że drzwi pasują. Osprzęt się przełoży. Pozdrawiam...

 

Aha. Jeszcze jedna sprawa. Czy primerki malowane na srebrno występowały w różnych odcieniach czy tylko jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...