Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Kierownica z P11 do P10


Gość rysuchom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam doświadczonych forumowiczów Primery i mam pytanie :czy kierownica od P11 z poduszką pasuje do P10 bez przeróbek może też być z anglika?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasować raczej będzie , jakby sie dało to niewiadomo czy poduszka będzie działała podpięta pod czujnik w p10. Popytaj sie jeszcze innych, może ktoś tak zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Witam doświadczonych forumowiczów Primery i mam pytanie :czy kierownica od P11 z poduszką pasuje do P10 bez przeróbek może też być z anglika?Pozdrawiam.

Jak najbardziej (jeśli kierownica wygląda identycznie):

Moja kierownica z P11 do P10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Qwinto, a co powiesz jeżeli w mojej jest kierownica trójramienna bez poduszki a mam na oku czteroramienną z poduszką, czy ona pasuje, poduszka niekoniecznie może być zaslepka.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Qwinto, a co powiesz jeżeli w mojej jest kierownica trójramienna bez poduszki a mam na oku czteroramienną z poduszką, czy ona pasuje, poduszka niekoniecznie może być zaslepka.?

Witaj,

Trzeba by było sprawdzić empirycznie, jak jesteś z Warszawy, to możesz do mnie podjechać to się sprawdzi moją starą kierownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 2 lata później...

kierownica trójramienna z poduszką do Primery P11? Gdzie znajdę, z jakiego Nissana podejdzie ?
bez poduszki z N15 do P11 wejdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...