Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

woda w progach pomocy


Gość czarli
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich uzytkownikow terrano od kilku miesiecy mam terrano i wode w progach nawet gdy stoi na parkingu i pada deszcz to woda dostaje sie w progi czy ktos mi napisze jak ona tam sie dostaje dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

panowie radze sprawdzić - jeśli jest szyberek w aucie - czy rurki odprowadzajace wode są na miejscu a jest to dziecinnie proste więc tak ( po wyjeciu uszczelki drzwi kierowcy lub pasażera tam gdzie pojawia sie woda , demontujemy osłone słupka nastepnie odkrecamy to cuś co osłania nas od słonca i delikatnie zaglądamy pod podsufitke widać rurke plastikowa połączoną z odpływem z szyberdachu jak nie siedzi na miejscu to woda płynie sobie na dół i jest mokro pod nogami ) następnie wszystko składamy w odwrotnej kolejności .... pozdrawiam a sie rozpisałem :595:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

To już mam odpowiedź skąd u mnie wilgotno na dywanku z lewej strony i czemy poleciał próg i nadkole po tej samej stronie przy idealnym stanie ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Widzę że nie jestem sam z problemem wody w aucie. Mój maverick jest po przejściach i panowie co go malowali nie raczyli założyć z powrotem rurek od szyberdachu, a za to zaklepali i zakleili bitexem odplywy w progach. Przy hamowaniu odgłosy były jak w wannie, a po wbiciu gwoździa po pół wiadra z każdego progu zeszło. Prawie już doszedłem do ładu - zgniły filc wymieniony, ale jeszcze zostało:

- woda w bagażniku leje się na postoju gdzieś z góry spływa - ma ktoś rozwiązanie?

- woda leje się na buty kierowcy podczas ulewy.

Pozdrawiam

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie leci woda pod nogi kierowcy. Porządek z odpływami szyberdachu zrobiony. Progi przetkane - sprawdzone - butelka wody w szyber = leci progami asz miło patrzeć. I nadal problem sie pojawia po konkretnej ulewie pod dywanikiem (pod pedałami) bagienko (samochód stał sobie wiec nie naleciało podczas jazdy).

Stał tez d*pą lekko do góry wiec powinno ładnie spływać przez szyber, zatem tu problemu nie ma. Zastanawiam sie co z podszybiem moze tam cos cieknie - okolice wycieraczek- tej osłony plastikowej itd. Może w weekend rozbiorę to ustrojstwo.

 

Macie jakieś pomysły ? ;)

 

Pozdr.

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...