Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Wymiana amortyzatorów - osłony i odboje


Gość olszakm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Mam pytanko odnośnie osłon i odbojów, otóż postanowiłem wymienić tylne amortyzatory w mojej (kupionej zresztą niedawno) primerce, bo po zrobieniu 2000 km po polskich drogach nie wytrzymały chyba "napięcia" (auto sprowadzone z niemiec). Amory kupiłem, no i ok ale nie mam osłon i odbojów, a najgorsze jest to, że nie mogę ich nigdzie dostać tzn. do P10, czy to jest jakiś problem z kupnem ich do tego modelu ? są jakieś zamienniki ?

 

z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to jest problem z oslonami i odbojami. Do mojej WP11 niby znalazlem na necie ale sie okazalo ze odboje nie pasuja, dobrze ze stare byly ok i metoda sztukowania udalo sie to sklecic z nowymi oslonami. Ogolnie jak masz amor w reku to jedz do sklepu i niech dobiora. Jak rozmawialem z chlopakami z Japartsu to powiedzieli ze zawsze da sie cos dobrac bo jest ok 8 typow oslon i odbojow. Jako ze ja nie musialem wymieniac amorkow to nie mialem jak tego zrobic ale mysle ze Tobie taka wersja moze sie udac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A jakie amorki na tył polecacie?

Primera p10 1.6 1995

 

[ Dodano: Sro 15 Kwi, 2009 15:20 ]

Jest jakiś sposób na siedzący tył???

Wymiana samych amorów napewno nie pomoże.

Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...