Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Jest pilot do centralnego ale z piota nie działa


Wiooreck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.W kwestii pilota z jednym przyciskiem to miałem też spore z tym problemy. Mam P11 1,6 z 98r.Próbowałem różnych procedur dostrojenia centralki do pilota czy też odwrotnie i nic nie skutkowało, przede wszystkim brak "współpracy" mrugania kierunkowskazami. Dopiero gdy po kilku miesiącach rozłączyłem ako i załadowałem do pilota nową baterie udało mi się uruchomić jedno i drugie. Akumulator odłączyłem na jakieś 20 min i po podłączeniu gdy zacząłem po rozebraniu pilota przy nim wymieniać baterie, czerwona dioda zapaliła się w nim na stałe - dwa razy nacisnąłem przycisk i auto zamrugało, a centralny odpalił, działa normalnie.Wniosek - centralka musi zostać zresetowana.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Potwierdzam, dziś to przeszedłem..

Kupiłem gablotę z dwoma zdezelowanymi pilotami bez przycisków, po ich dorobieniu, odłączeniu akumulatora i włożeniu nowych baterii wszystko zadziałało..

180,- zł które chciał specjalista, zostalo w kieszeni, SZTOS :)

Teraz z eletryki zostały do zrobienia wycieraczki-pierwszy bieg działa dyskusyjnie i elektyczne lusterka, ktore wcale nie reagują..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Potwierdzam, dziś to przeszedłem..

Kupiłem gablotę z dwoma zdezelowanymi pilotami bez przycisków, po ich dorobieniu, odłączeniu akumulatora i włożeniu nowych baterii wszystko zadziałało..

180,- zł które chciał specjalista, zostalo w kieszeni, SZTOS :)

Teraz z eletryki zostały do zrobienia wycieraczki-pierwszy bieg działa dyskusyjnie i elektyczne lusterka, ktore wcale nie reagują..

Witam

Ja też dziś to przeszedłem, obyło się bez rozłączania aku, wystarczyło wymienić baterie w 1 pilocie i zastosować się do tej instrukcji:

1. przekręcić kluczyk w stacyjce 6 razy w ciągu 10 sekund (włączasz zapłon i wyłączasz), po 6 razie na pozycję ACC i powinien mrugnąć kierunkami 2 razy.

2. trzymając pilota blisko stacyjki wcisnąć i trzymać na pilocie UNLOCK, trzymając UNLOCK wciskasz 3 razy LOCK- powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

3. następnie bierzesz drugiego pilota i też wciskasz i trzymasz UNLOCK i 3 razy wciskasz LOCK- znów powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

4. na końcu przekręcasz na pozycję ZAPŁON i wtedy powinien mrugnąć 2 razy.

Wszystkie punkty zadziałały oba piloty działają...mam centralny z pilota:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...