Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Primera Spring?? O co chodzi


wartburg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki mały problem, a raczej zapytanie. W marcu tego roku zostałem szczęśliwym posiadaczem Primery P10 1.6 16V W sedanie. Chodzi mi głównie o wersje wyposażenia. Nie jest to żadne lx czy slx. Z tyłu na tylnej kanapie jest napis Spring. Z tego co kojarzę były Almery z taką wersją wyposarzenia. Ale o Primerze o tym nie słyszałem. Nie ma też nic na ten temat w internecie ani na forum nissana. Przeszukałem wszystko.

Dodam że nie mam zbyt bogatego wyposażenia. Szyberdach, hak, spojler na tylnej klapie, 3-cie światło stop. Nie mam zderzaków w kolorze nadwozia, nie mam elektryki szyb ani lusterek. Samochód został przywieziony z Niemiec, a rok produkcji to '93.

Czekam na odpowiedzi, z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wartburg to ta naklejka jest jakaś doklejona, nie było primerP10 w wersji spring. Były SLX, LX, Invitation. Z twojego opisu wynika, że masz wersję LX. Gdzieś na forum jest topic odnośnie numeru VIN, po którym się dochodzi wszystkiego od daty produkcji i koloru nadwozia po wyposażenie. Poszukaj tego topicu i napisz w nim.

Co do GX i GLX to były one na P11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wartburg no patrz pierwszy raz coś takiego widzę. Być może to była jakaś krótka seria, gdzie do LX'a dodano szyberdach, spojler ze światłem stop i hak - taka promocja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz :) Może sie jeszcze ktos znajdzie co by sie wypowiedzial na ten temat. dodam ze swiatlo stop nie jest w spojlerze tylko pod szyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Znam" dwie Primery z napisem Florida.

Rok 1995 silniki 1.6 i mają ogolnie bogate wyposażenie jak invitation,(chromowane klamki też).

 

Napisów raczej sobie nikt nie poprzyklejał bo charakter naklejki ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mam już dowody na to że istnieje taka wersja. Powiedzcie mi tylko prosze jak moge na forum pogazac zdjecia?? Za pomoc z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość sky_ven

wchodzisz na profil i tam jest opcja dodaj obrazek, tylko musisz skleić parę zdjęć z jeden, jak to zrobił Janusz_lublin, lub też wrzucić gdzieś na serwer i wkleić na forum link.

 

Wyślij zdjęcia, też jestem ciekawy tej wersji ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sky_ven

ciekawe ciekawe, porównywałem z moją SRi ;]

 

Spring ma identyczny panel kontroli nawiewu (tyle że bez klimy), w SRi nie ma takiego panelu poniżej, jaki widać pod kontrolkami nawiewu, brak również szyberdachu, oraz w miejscu gdzie mam obrotościomierz, Spring ma zegar.

 

Inne różnice na tych fotkach jakoś nie wpadły mi w oko ;] Oczywiście linia nadwozia się lekko różni, ale to nieznaczna różnica roczników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marceli

Jakby nie patrzeć wersja uboższa....niestety.. ale jasny środek fajnie wygląda :)

 

Oczywiście nie ubliżając nikomu, SRi jest jednak ładniejsza ;)

Ale to już wchodzi w paradę lift w 95r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi numer VIN to zobaczymy co Nissan Fast powie

 

Jak coś to sprawdź jeszcze, mi wychodziło że mam LX :SJNBAAP10U0335536

 

 

Oczywiście nie ubliżając nikomu, SRi jest jednak ładniejsza

Ale to już wchodzi w paradę lift w 95r.

 

No na pewno, ale na swoją nie narzekam. Wystarczy pomalować zderzaki, wstawić obrotomierz i wuala:)

 

[ Dodano: Sro 27 Maj, 2009 18:35 ]

A tak wogóle mozecie porównać z moją. Tu link do mej primki:

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Nissan/Primera/49667

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiu83
Oczywiście nie ubliżając nikomu, SRi jest jednak ładniejsza ;)

Ale to już wchodzi w paradę lift w 95r.

 

ja to odebrałem zupełnie inaczej :) jeśli chodzi o SRi to tylko po lifcie takowe były i tylko od 1995 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...