Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Jak wymienic i jakie żarówki halogenowe Primerki


Gość KrisM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich mam prosbę ; czy ktoś mi opisze jak wymienic żarówki halogenowe w zderzaku w Primerce P11 z 2001r TD jak się do nich dostac - krok po kroku i jakie żarówki tam pasują ( oznaczenie ) Proszę o szybką interwencje bo mgły coraz częstsze a żarówka spalona . Dzięki za info - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrisM, nie wiem jak wymienić , ale mogę polecić Ci żarówki Osram Night Breaker. Świecą na prawdę rewelacyjnie. A żarówki pewnie masz H3 , ale upewnij się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówki to H!, a wymienia się je po uprzednim odkręceniu osłon silnika od zderzaka. Potem przekręcasz oprawkę w halogenie, wyjmujesz, wymieniasz i składasz

Temat już był a opis jest w manualu i podręczniku Haynes do pobrnia http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=37837

Pamiętaj że wedle przepisów Halogenów nie wolno używać przy widoczności powyżej 50 metrów. Są to światła przeciwmgielne a nie do błyszczenia na drodze. Sporo osób o tym zapomina :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zarówki to H!, a wymienia się je po uprzednim odkręceniu osłon silnika od zderzaka. Potem przekręcasz oprawkę w halogenie, wyjmujesz, wymieniasz i składasz

Temat już był a opis jest w manualu i podręczniku Haynes do pobrnia http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=37837

Pamiętaj że wedle przepisów Halogenów nie wolno używać przy widoczności powyżej 50 metrów. Są to światła przeciwmgielne a nie do błyszczenia na drodze. Sporo osób o tym zapomina :P

 

witam ;)mógł by kolega podać jeszcze raz ten link ? bo nie działa .. a mam problem ze zmianą żarówki w mojej p11 ;(

nie wiem jak to zrobić proszę o jakiś podadnik ;)

z góry dzięki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...