Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] jak podłączyć prawidłowo przewody podciśnienia


Gość blanki20

Rekomendowane odpowiedzi

:( Hej nie wiem czy był taki temat ale szukałem i nie mogę znaleźć mam problem jestem tu nowy na forum i jeszcze nie wiem co i jak ale mam prośbę jak by ktoś wiedział jak podłączyć prawidłowo przewody podciśnienia do gaźnika w primerze 1.6 16v 1992r sedan chodzi o wszystkie bo ktoś mi je wszystkie wyją i nie wie jak je teraz podłączyć z kont do kont bardzo brosze o odp dziękuje [/b]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja zawsze PRZED rozbieraniem w takich sytuacjach zdjecia robilem... popros kogos kto ma taki sam model zeby foty porobil...a i jeszcze te wezyki maja okreslona dlugosc kazy pasuje tylko w jedno miejsce... tylko trzeba pokombinowac troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć bandi, jak możesz to zrób zdjęcia bardzo bym prosił i dziękuje wszystkim za pomoc

 

[ Dodano: Wto 11 Lis, 2008 15:10 ]

a w moim autku Usuwanie już EGR wiedz kilka przewodów jest chyba zbytecznych?? zam nie wiem bo ja tego nie robiłem tylko jakiś tam typek i właśnie zrobił mój problem :|:(( dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc ale i tak za wiele nie wiem z tego bo ja nie mam tego zaworu A :(( i regulator ciśnienia paliwa sumie to nic nie wiem ale i tak bardzo dziękuje za pomoc chyba nie mam wyjścia jak jechać gdzieś na warsztat :zly:

 

[ Dodano: Czw 13 Lis, 2008 14:41 ]

Maniek-ol, wielkie dzięki ci już wiem co i jak z bardem się udało jeszcze raz dziękuje za pomoc pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...