Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] bicie koła przedniego


Gość Grzesiczek76

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzesiczek76

witam od pewnego czasu w mojej primerce pojawił się dziwny chałas w prawym przednim kole coś jak bicie opony a przy 80 drży kierownica opona ma niecały sezon nowa po wymianie na zimowe problem jest nadal niewiem co to może być cz ktoś się zetkną z tym. I czy za wymianę łożyska jak zapłace 480zł to normalna cena za taką usługę dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wezmiesz sie za lozysko, sprawdz czy tarcza dobrze dolega do piasty - bo jak jest powierzchnia nierowna to tez bedzie bilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiczek76

a czy z przejechanymi kilometrami to bicie się zwiększa

 

[ Dodano: Wto 11 Lis, 2008 15:30 ]

Przejechałem ze 2000 kl i jest coraz głośniejsze i bardziej się daje odczuć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy z przejechanymi kilometrami to bicie się zwiększa

 

[ Dodano: Wto 11 Lis, 2008 15:30 ]

Przejechałem ze 2000 kl i jest coraz głośniejsze i bardziej się daje odczuć :(

 

No to wyglada ze lozysko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łozysko to huczy i jest odczuwalne głównie na zakrętach. Najlepiej aby się upewnić podnieś auto i zakręć kołem, będziesz słyszał.

Może być krzywa felga, nie wyważone koło, albo guma trefna. Mi niegdyś w nowej gumie Dębicy poprostu przesunoł się bieżnik w wyniku czergo opona obracała się po elipsie względem felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze byc to co mialem w swojej p10. jak masz cos jak gorny sworzen wahacza. tam sa dwa lozyska na zwrotnicy. u mnie tez bylo bicie a nie wiedzialem skad. okazalo sie ze wysypaly sie te lozyska. wymienilem ja i problem zniknal. sprawdz czy kolo nie ma luzów na boki i góra dol jak podniesiesz auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...