Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] HELP Cyrk na kółkach!!!


Gość Jacek Tomczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacek Tomczyk

Witam wszystkich nie działa mi licznik prędkościomierza i tym samym nie mam aktualnego przebiegu stoją zamarte w miejscu co to może być POMOCY.

Jak ktoś wie to niech pisze a tak a muzą to jaki akumulator mam kupić co polecacie?????

POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do licznika to jeśli masz linke,sprawdz ja odkrec od skrzyni i sprobuj pokręcic jeśli cyferki ruszą to walnięty ślimak w skrzyni,jeśli dalej stoją to odkręc linke o licznika i znów kręc zobaczysz czy wogóle linka jest dobra,jeśli jest dobra to juz inna bajka zostaje rozebranie licznika na czynniki pierwsze i kontrola całego mechanizmu.Albo skończy sie na wymianie samego mechanizmu albo całego zegara.

Co do akumulatora to wiecej konkretów jaki silnik a najlepiej to opcja szukaj na forum jest tam wystarczająco dużo informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem to samo co Ty kolego licznik byl ok linka byla ok slimak byl ok okazalo sie ze wyrobila sie zebatka w skrzyni biegow. trzeba bylo rozebrac skrzynie (mozna na aucie) i wymienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek Tomczyk może masz to co u mnie było - obrobiła sie końcówka na lince tu przy ślimaku i przeskakuje sobie. Jak odkręcisz linkę - tu przy skrzyni - zobaczysz na wyjściu przekładni na linkę takie nacięcie. W nie powinien wchodzić taki spłaszczony kawałek końcówki linki, który najprawdopodobniej się już wyrobił i jest to co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...