Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Zapala się światełko otwartych drzwi


Gość maacieq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie podczas jakichś tam ostrzejszych zimowych nawrotów (ręczny :) albo przy podjeździe czy na leżącym policjancie na podjazd zapalają mi się otwarte drzwi. buda się gnie - bo ma to chyba z tym związek.??? Maił ktoś taki problem z czujnikami krańcowymi??

PS. czekam na wymianę tylnich amorków, bo odczuwalnie są na zero a wcześniej tak nie miałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maacieq druga możliwość to któryś ze styczników nawala, w końcu mają prawo.

W sunnym miałem historię trochę odwrotną w sensie otwieram drzwi a tu się nie zapala. Wymiana stycznika i po kłopocie.

Lecz to nie wyklucza twojej tezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak miałem takie coś w swojej nysce i wykręciłem wszystkie te przełączniki w drzwiach i po rozbierałem je poczyściłem blaszki i troszkę je porozginałem i naciagłem sprężynkę i było okej wiec polecam spróbować to samo

Ale ostrożne byś nie pourywał zatrzasków - troszkę się trzeba nagimnastykować i będzie git złóż w dobrej kolejności

Być możne to pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buda pewnie troche pracuje,ale raczej nie na tyle żeby zapalać krańcówki(ę).

Choć może i któraś tak sie wyrobila(podtarła) że ma tak malutki luz że to wystarczy.

 

Generalnie podpisuje się pod przedmówcami.Raczej to wina samej krańcówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć może i któraś tak sie wyrobila(podtarła) że ma tak malutki luz że to wystarczy.

 

 

One są wyrobione moje jak czyściłem były trochę zabrudzone i blaszki miały minimalny styk(tylko mały łuk elektryczny powstawał miedzy nimi) pewnie maacieq ty tez tak masz bo poco kupować nowe krańcówki jak możesz sam to zrobić i w 30min wszystkie zrobisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Mam ten sam problem z tą zapalającą się kontrolką otwartych drzwi , tylko u mnie jak zamknę budę to kontrolka przygasa i tylko się tli , nie zawsze to występuje , za zwyczaj na zakrętach a potem gaśnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...