Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Jaki silnik pasuje do Primery P10 1,6 z 1994roku?


Gość mazgaj

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem na tym forum ale odpowiedzi nie znalazłem dlatego stawiam nowy temat.

moja Primerka ma juz przejechane sporo ponad 200 tys km. niebawem oddaje ją do mechanika-trzeba wymienić zawieszenie i prawdopodobnie poduszki pod silnikiem. zastanawiam się czy przy okazji nie wymienić silnika na jakiś młodszy, o mniejszym przebiegu a jesli sie da-na jakiś silniejszy. i tu moje pytanie. Od jakiego samochodu silnik może pasować do mojej Primery, który można włożyć bez większych i kosztownych przeróbek zeby miał wiecej koników niż obecny 1,6 benz.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabo szukałeś, a jak znam Bombla to zaraz temat sie zamknie :P

 

Takich temtów było dużo.

 

1. 200tys? Wymieniać silnik? Z Fiata sie przesiadłeś?

2. Wymiana na SR20 będzie dość skomplikowana, silnik, instalacja, komputer, itd. Ogólnie rzecz nie opłacalna, lepiej sprzedac i kupic auto z większym silnikiem.

 

3. Zmiana na taki sam wchodzi w gre - kupisz od P11 o ile u Ciebie jest wielopunkt a nie jeszcze gaźnik.

 

4. To sie nie będzie opłacać, jesli auto jeździ, nie masz problemów z silnikiem to nie kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz racje to przepraszam za pomnazanie tematu.

 

Pewnie że ma. A co do 1.6 to jak masz taki a brakuje mocy to jedyne co to handel i całą 2.0 kup.Lepiej zwykłą De bo Gt P10 raczej te zadbane(czyt nie zajechane) b.trudno dorwać.

 

I nie ma za co przepraszać,szukać i ogarniać forum tu juz jest(prawie) wszystko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...