Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Siłowniki maski.


sebabp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy klubowicze.

 

Poszukuję od miesiąca siłowników maski do mojego NISMO. Niestety ani na allegro ani w żadnym sklepie internetowym nic nie znalazłem. Wiem, że występują takie akcesoria tuningowe do wielu modeli innych marek, więc pytam dlaczego zapomniano o p11?? :| :zdziw:

 

Może ktoś już miał podobny problem?? Jak został rozwiązany?? Czy można zastosować jakieś niby nie do Primery?? Czy coś w ogóle pasuje?? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzysz długość zamkniętego, otwartego, rodzaj mocowań i szukasz od czegokolwiek (np. w Intercarsie). Zazwyczaj siłowniki nie różniące sie gabarytami mają bardzo podobną siłę.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo prosty sposób montażu. 1 koniec w miejsce śruby mocującej błotnik a 2 w zawias od klapy. Banalne tylko trzeba znaleźć odpowiednie uniwersalne siłowniki... :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec robisz tak jak napisałem. Mierzysz odległosć tych otworów od siebie w stanie zamkniętym i otwartym, ustalasz rodzaj mocowania - czyli czy śruba równolegle czy prostokątnie do siłownika itp, atakujesz hurtownię i szukasz.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Jakie to proste, tak zrobię ale pewnie dopiero po nowym roku zacznę z tym walczyć, dzięki za pomoc ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak zamówiłem tylko coś dojść nie mogą :< Jak już je będę miał i jak zamontuję to jakieś info i foty będą. ELO

 

[ Dodano: Sro 14 Sty, 2009 18:51 ]

Koszt to niecałe 80pln...

 

[ Dodano: Pią 16 Sty, 2009 19:42 ]

właśnie skończyłem montować, działają hehe nawet

jak będzie cieplej to będą jakieś zdjęcia...

 

[ Dodano: Pią 23 Sty, 2009 22:56 ]

siłowniki z allegro od NET-CARSNET-CARS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość LeszekSKC

A tylko dlugosc jest wazna czy jest jeszcze oznaczenie jakiejs sily tych silownikow czy cos ?? :) bo kompletnie nie mam pojecia a fajnie by bylo sobie cos takiego zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na allegro. Zmierz sobie dokładnie odległość od śruby w błotniku do miejsca w którym będziesz wiercił otwory w zawiasie maski. U mnie w temacie masz zdjęcie jak to wygląda zamontowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...