Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Dysza spryskiwacza szyby przedniej


Gość paweldz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Czy ktoś wie jak można się dostać do dyszy spryskiwacza szyby przedniej? Czy można to zrobić nie odczepiając wygłuszenia komory silnikowej (spod maski) ?

 

Opis z książki niewiele mi mówi:

 

1. Otworzyć pokrywę przedziału silnika

2. Zwolnić występy ustalające za pomocą odpowiedniego wkrętaka. Wyjąc dyszę z pokrywy przedziału silnika. Odłączyć przewód i wyjąć dyszę.

 

Z powyższego opisu przypuszczam iż dysza powinna pozwolić się wydostać górą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dysze wyciaga sie w gore..ale zaczepy ktore trzeba zwolnic sa od spodu..i musisz zdjac wygluszenie..to tylko na takich wciskanych zaczepach jest.. z wypieciem ma ma problemow...a jesli klopoty ze spryskiwaniem masz..to sprawdz (ewentualnie wymien) zaworek zwrotny...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a jesli klopoty ze spryskiwaniem masz..to sprawdz (ewentualnie wymien) zaworek zwrotny...

pozdro

Poprzedni właściciel regulował strumień igłą - w rezultacie lewa dysza tryska tylko jednym strumieniem.

 

Dzięki za info, myślałem że się obejdzie bez sciągania maty ale niestety nie :(: ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję na najbliższej stacji przedmuchać. Może akurat wypadnie. Dam znać co i jak.

A tak z innej beczki, to czy ktoś próbował zakładać spryskiwacze mgiełkowe? Widziałem ostatnio program i ma allegro uniwersalne dysze.

Ktoś walczył z takimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...