Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] cieknaca klima


Gość marhack

Rekomendowane odpowiedzi

niedawno bylem nabic klimatyzacje i co okazalo sie ze chlodnica jest dziurawa. I tu rodzi sie moje pytanie a mianowicie czy musze kupic tylko chlodnice klimatyzacji czy ts chlodnica jest jakos zintegrowana z chlodnica od auta,?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to oddzielny element (tw. parownik klimatyzacji), pzdr. (swoją drogą w ASO może to być bardzo dorgie, do Almery kosztuje np. 350 funtów, a zamiennik który niczym się nie różni 100 funtów, więc warto poszukać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polssce to koszt 300 zeta za chłodnicę razem z tym parownikiem + nabicie z odgrzybianiem jakieś 200-300zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz powiedzieć że w ASO chłodnica klimatyzacji kosztuje 300zł?! nie chce mi się wierzyć. za tyle to pewnie chłodnicy silnika nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem w swojej primerce P10 skrapłacz [chłodnica] ale osuszacza nie kupiłem i założyłem stary i jest wszystko ok. skraplacz kupiłem przez internet Producent to chyba z Holandi, nie oryginał,sam zamontowałem tylko musiałem kupić oringi silikonowe, następnie pojechałem sprawdzić szczelnośc i nabili mi Freon i tak już drugi rok jeżdzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bujany a po co przepłacać w ASO

Ja jestem z Lublina i kupuję w http://www.trans-carbis.lbn.pl/kontakt.html

Za swoją wodną KOYO dałem tam 230 a te od klimy były w takich cenach

Autonis ( ASO Lublin ) za tą samą chciał 1200. Jak ich wyśmiwałem zeszli szybko na 800, ale to mnie tylko jeszcze bardziej rozśmieszyło.

P.S. Chłodnice były identyczne ( te same opakowania )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kto powiedział żeby kupować w ASO, przecież napisałem w 1 poście żeby poszukać gdzie indziej bo może być prawie 4 razy taniej za to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...