Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A32] Pompa wodna w Maximie (problem)


Gość bombel198
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! To znów ja, a raczej moja Maxi :(

Mam wyciek wody z bloku pod alternatorem wiec mysle ze to pompa wodna... Czytalem na forum ze wystarczy poluzowac troche lancuszek i mozna smialo wyciagnac pompe. teraz pojawia sie jedno ale, miedzy napinaczem a pompa jest wal korbowy, wiec nie mozemy go przesunac bo poniesiemy tego konsekwencje, jest jakis patent na to?Jedni pisza ze trzeba demontowac caly rozrzad, ale to troche glupie bo po co sa dwa dekielki na pokrywie od rozrzadu... prosze o jakas podpowiedz nie chcem oddac autka zeby mi je spartaczyli jeszcze bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo mam juz pompe czekam na troche wolnego czasu i sprzyjajaca pogode ...aha kupilem tanio 158 zl pompe GMB made i japan jest napisane i wyglada na ladnie wykonana ;]

tez woda cieknie u Ciebie ciurkiem po bloku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy to u mnie bedzie tylko pompa wody, bo sytuacja wyglada tak, ze bylem zmuszony do ukladu nalac wody, a byly mrozy, wiec na noc zlewalem wode, jak rano odpalilem to pompa zmielila lod i zaczelo kapac na zgaszonym silniku i na niskich obrotach a jak zwiekszylem obroty to przestawalo kapac, teraz jest bez roznicy czy jest zgaszony czy nie, cieknie tak samo... mam nadzieje ze to tylko pompa a nie rosadzilo mi bloku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaja z nas robisz?

napisalem ze bylem zmuszony nalac wody... bylem w trasie i pekl mi waz ze starosci, wiec usunalem usterke, nalalem wody i zostawilem go do rana, ale wode zlalem. A ze w pompie zostalo, to ja rozwalilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaja z nas robisz?

napisalem ze bylem zmuszony nalac wody... bylem w trasie i pekl mi waz ze starosci, wiec usunalem usterke, nalalem wody i zostawilem go do rana, ale wode zlalem. A ze w pompie zostalo, to ja rozwalilo...

 

a w ktorym miejscu chlodziwo cieknie?? moze poszedl sam uszczelniacz na dekielku od pompy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Pompe wymieniłem sam, dzięki koledze VQPower który wysłał mi serwisówke...

Nalałem płynu chłodniczego, samochod grzeje ładnie... wszystko wróciło do normy...

Za pompe dałem jedyne 77zl więc to nie wiele... Kolejna rzecz którą zrobiłem w maxi...

Gdyby ktoś miał problem z pompą wody, moge wymienic hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ladnie kliknij ze ci pomoglem :D

Juz kliknąłem jak tylko dostałem e-maila z seriwówką, to wskoczyło "27razy"

jeszcze raz dzieki... mam jeszcze kilka pytań, ale to juz jutro napisze posta i zamieszcze zdjecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...