Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Przyspieszenie 0-100km/h


Gość wolkas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Właśnie kupiłem primere p11 2.0 SLX, 131 koni benzyna, rok 1998 przed liftingiem. Przeszukałem prawie całe forum i nigdzie nie znalazłem osiągów tego modelu. W temacie o osiągach znajdują się głównie informacje o prędkościach maxymalnych, natomiast nigdzie nie ma dokładnych danych dotyczących przyśpieszenia. Szukałem również w necie i znalazłem jedynie parametry primery 2.0 p11 po liftingu czyli z silnikiem o mocy 140 koni. Bardzo więc proszę o dane primerki z silnikiem 131 koni w wersji liftback:) Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne dane mieściły się w zakresie 9,6- 10,3 s dla takiej Primery.

 

Masz też mnóstwo tematów o pomiarach robionych przez obecnych użytkowników w mniej lub bardziej wiarygodny sposób.

 

Wszystko zależy od opon, warunków itp. itd.

 

PS: Ten test podaje 10,3 s.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na youtube. Tam jest wiele filmików ukazujących jak przyspieszają auta. Bierzesz stoper i patrząc na filmik pokazujący licznik mierzysz, jakie ktoś ma przyspieszenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg producenta w wersji manualnej 9,6 s do setki, co ciekawe dla P.144 podaje się tyle samo (a koni ciut wiecej :-) ).

 

Mnie wychodzi okolo 9 s, ale to niedokladny pomiar ze stoperem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg producenta w wersji manualnej 9,6 s do setki, co ciekawe dla P.144 podaje się tyle samo (a koni ciut wiecej :-) ).

 

Mnie wychodzi okolo 9 s, ale to niedokladny pomiar ze stoperem.

 

 

Mike a mógłbyś mi podać skąd masz informacje, że tyle podaje producent?? Bo ja znalazłem tylko dla p11.144:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...