Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] uszkodzone prawe lusterko


Gość xroter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak w temacie. Wsiadałem do auta i zobaczyłem, że mam złożone prawe lusterko. W momencie kiedy chciałem je wyprostować okazało się, że swobodnie obraca bez oporu do przodu jak i do tyłu, tak że w tej chwili składa mi się same podczas jazdy.

Czy ktoś z was rozbierał lusterko (wersja manualna)?

Czy da się to w jakiś sposób naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozbierałem tylko że elektryczne w p 11.144

prosta sprawa. Zeby zdjąć tą sołonę lusterka w kolorze podwozia to trzeba odchylić szło lusterka i śrubokrętem podnieść takie pizdryki, bo obudowa jest na zatrzask. Jak już zdejmiesz tą obudowę to bedzxiesz widział taką dziwną podkładkę, śrube pod którą jest sprężyna w wszystko osadzone jest na takim trzpieniu. Zapewne tam masz problem. Być może pękła sprężyna albo ta podkładka, śruba pękłą. Jak wrócę do domu to zrobię zdjęcie, bo mam je teraz rozebrane i wtedy wszystko bedziesz wiedział bo te moje opisy tylko komplikują. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na tym trzpieniu to lusterko podnosiłem do góry i tak myślałem że pewnie jakaś sprężyna poszła.

OK to czekam na fotki, pomogą mi w dalszych zabiegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Naprawione, okazało się że podkładka blokująca sprężynę spadła z trzpienia. Dzięki za fotki pomogły przy rozbieraniu lusterka.

 

[ Dodano: Nie 22 Mar, 2009 15:00 ]

Naprawione, okazało się że podkładka trzymająca sprężynę spadła z trzpienia. Dzięki za fotki pomogły w rozebraniu lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...