Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] KOŁO PASOWE-POMOCY


Gość grzegorz2009

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzegorz2009

poszukuje koła pasowego do mojej primki 1.6 benzynka 98r. z klimą.podczas wymiany rozrządu mech. uszczerbił mi moje org. koło i było założone drugie.Myślałem że bedzie okey ale niestety jest lipa najpierw leciał olej na deski w garażu wiec postanowiłem wymienic uszczelniacz na nowy org. z ASO .Podczas wymiany(robiłem to sam)okazało sie że rowek jest dośc duży ale myślałem że uszczelka pokryje NO I NIESTETY NIE NADAL LECI tylko teraz nie na deski tylko rozbryzguje po masce koła są mokre i ta cała strona od koła pasowego.Sprawdzałem tez przewadu i napewno to olej silnikowy czyli KOŁO PASOWE.Co proponujecie z tym zrobic kupienie nowego koła nie wchodzi w gre(zbyt drogo) a i z używką jest ciezko.Jeśli ma ktoś dojście do czesci używanych(dobrych) to prosze o pomoc.Ktoś poradził mi żeby zrobic szlif co wy na to................???????POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawek1956

sprawdz czy kolo nie jest pekniete,moze niewlasciwie zakladasz simmering i uszkadzasz,jezeli naprawa kola pasowego to nie szlif bo zmniejszysz srednice,a nadlewka,tak jak naprawa walu korbowego po obroceniu panewki,tak na szybko bo do pracy lece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz stoczyc koło, i założyc inny uszczelniacz, ale to będziesz szukał i kombinował - lepiej chyba napawac wżery spawarką , a potem stoczyc na oryginalny wymiar, przypuszczam że najtaniej Cie to wyjdzie i najlepiej bo nie będzie żadnych wżerów, tylko spawac ktos musi umiec, żeby potem dziury nie zostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donn_primerra

takk jak koledzy wyzej dobry szpec umiący napawać. najlepiej taki od szlifu walów pózniej ładnie wykończy to i musi działać .. zimering jest kierunkowy pamietaj o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...