Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Podłączenie centralny zamek


lenor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce podłączyć sterownik zamka centralnego na pilota do swojego nissana. Ma ktoś z Was może jakiś schemat podłączenia? Gdzie mam szukać centralki do której mogę się podpiąć? Jakie kolory kabli??

 

P.S korzystałem z opcji szukaj ale nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lenor, ja się na tym mocno nie znam ale u mnie kumpel wywalił centralke od alarmu i piloty fabryczne bo to już się na złom nadawało a wkładanie kluczyka mnie danerwowało a i drzwi szkoda bo w nocy ciężko trafić i można porysowac :) wsadził mi nowy sterownik od alarmu 2 piloty dorzucił syrenke połączył to z centralką od centralnego zamka i jestem bardzo zadowolony z działania. Jak dla mnie zrobił to po cenie gratów :D ten alarm ma kilka ciekawych funkcji m.in. sygnalizację niedomknięcia którychkolwiek drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ale poradziłem sobie sam no może nie do końca :| ale otwieranie i zamykanie drzwi działa :D

 

Centralka jest po lewej stronie kierowcy. Żółto-czerwony służy do otwierania zamka, jasnozielony-czerwony służy do zamykania.

 

Brakuje mi tylko podłączenia do klapy. Znalazłem przewód i klapa otwiera się ale potrzebuje długiego impulsu "-" a sterownik który kupiłem daj 1-2 s i to nie wystarcza. Muszę poszukać czy jest jeszcze inny kabel do otwierania klapy który nie wymaga długiego impulsu "-".

 

A może wiecie gdzie mogę podpiąć się pod kierunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...