Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Wtyczka przepływomierza


Gość jurgenik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jurgenik

Pakując nowy akumulator nieopatrznie zaczepiłem o kable od przepływki i stało się - jeden (czerwony) wisi ścięty zaraz przy wtyczce.

Moje pytanie jest następujące:

czy taka wtyka jest rozbieralna i czy ewentualnie można dostać jakiś zamiennik (lub od czego pasuje). Przyglądając się jej (a robiło się już ciemnawo) mam pewne obawy czy da się w prosty sposób zarobić ten kabelek od nowa.

Moja przepływka to HITACHI na 3 kable (ale wtyczka ma miejsce na 5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie wiem jak w diesel'u ale u mnie w 1,6 slx też mam Hitachi przepływkę tuż nad przepustnicą... do kostki idą trzy przewody ale jakie to nie wiem dokładnie... Jutro mogę sprawdzić ale u Ciebie pewnie jest inaczej bo nie ma przepustnicy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jurgenik

Dzięki za odpowiedzi - niestety mimo usilnych prób nie udało mi sie ani rozebrać wtyczki ani wyjąć pinów. Prawdopodobnie da się to zrobić, ale trzeba wiedzieć gdzie nacisnąć a gdzie odchylić. Mnie się to nie udało i na szczęście zrezygnowałem zanim doprowadziłem wtyczkę do ruiny. A kabelek poprostu wlutowałem w wystający koniuszek i całość zaizolowałem czerwonym silikonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...