Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie Zmieniarka


Gość andythin

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!

 

Napisz do mnie maila to wyślę Ci opis oryginalnie montowanego radia od Terrano II z 2000 roku. Wyszczególnione są tam wszystkie funkcje radia, może tam będzie wzmianka o zmieniarce.

 

Już 85 wyświetleń , a nikt jeszcze użytkownikowi "andythin" nic nie podpowiedział. Może ktoś kto ma ten model napisze kilka słów gdzie jest montowana ta zmieniarka - czyżby nikt nie miał zmieniarki lub chociaż podłączenia?

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dla zainteresowanych tym tematem.

Już się dowiedziałem gdzie jest montowany zmieniacz pyt.

Oryginalnie montowany zmieniacz płyt CD jest w bagażniku samochodu oczywiście jeśli był zamontowany fabrycznie. Jeśli nie był zamontowany to przewodów trzeb szukać pod tapicerką jeśli w ogóle są.

Informacje o zmieniaczu płyt zamieściłem na zewnętrznym dysku internetowym: http://chomikuj.pl/azm-61 / Galeria / Terrano, Maverick / zmieniacz płyt CD.

Jeśli kogoś interesuje ten temat to proszę sobie tam zajrzeć choć nic rewelacyjnego poza tym co napisałem tam nie ma, no może kilka rysunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie (w Terrano 2 z 2000r ,2.7 tdi, 5d) znajduje sie przewod od zmieniarki? Prosze o pomoc.Chodzi mi o miejsce zamontowania zmieniarki.

 

U mnie oryginalnie jest pod fotelem pasażera z przodu.

Tam też najdziesz kabelek z terminalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się spotkałem w angliku, że zmieniacz był zamontowany pod siedzeniem kierowcy czyli po prawej stronie ale to było w starszym modelu, pisałem w mailu o tym pytającemu. W swojej poprzedniej wypowiedzi opierałem się na oryginalnej instrukcji obsługi Terrano II z 2000 roku więc z rocznika o który było pytanie. Z tego co napisałeś wynika, że jednak mogą być różne miejsca montażu zmieniacza płyt CD, nie tylko takie jak podaje instrukcja. Są one montowane w bagażniku jak i pod przednimi siedzeniami o ile Twój montaż jest oryginalny a nie zakładany w salonie przed sprzedażą samochodu na zamówienie klienta bo w tym przypadku kupujący sam sobie wybiera miejsce montażu. Trzeba wziąć jeszcze jedno pod uwagę, że jeśli w samochodzie nie był oryginalnie zamontowany zmieniacz to raczej nie będzie wiązki podłączeniowej.

Link do fragmentu instrukcji opisującej ten montaż podałem w poprzedniej wypowiedzi.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

A jeszcze jedna sprawa, anglik był krótki, Twój też jest 3 drzwiowy więc może z tego powodu jest w różnych miejscach montowany zmieniacz płyt choć instrukcja nie wskazuje na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 lata później...

Witam mam pytanie do tych co mają zmieniarki. Jak jest oznaczony model, bo chce kupić od innego nissana i nie wiem czy bedzie pasowac.


NIKT NIE MA ZMIENIARKI????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...