Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] jak odblokować radio w micrze 2001


Gość futbolejro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość futbolejro

kupiłem sprowadzoną micre 2001 i nie potrafie odblokowac radia. szukam podobnego tematu ale nie potrafię znaleźć. czy ktoś może mi pomóc. chodzi o to, że na ekranie początkowo widniał napis CODE i wtedy wbiłem już nawet nie wiem co, następnie wyskoczył napis SECURE i tak utrzymuje się do tej pory cokolwiek bym nie naciskał. nie wiem co zrobić. rozkręciłem obudowę i znalazłem jakiś 4 cyfrowy kod. domyślam się, że o niego chodzi. jednak znowu pojawia się problem bo w kodzie widnieje cyfra 8 a na panelu jest tylko 1-6 klawiszy. proszę o pomoc, najpierw jak odblokować radio a następnie jak wstukać kod :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod powinieneś podać na początku, skoro zablokowałeś radio to teraz albo serwis albo jakiś dobry elektronik. Kod zazwyczaj wstukuje się w ten sposób np: 8543. Guzik numer 1 przyciskasz 8 razy aż pojawi się 8, guzik numer 2, 5 razy i analogicznie z resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow
skoro zablokowałeś radio to teraz albo serwis albo jakiś dobry elektronik

Nic z tych rzeczy. Wystarczy, że radio będzie włączone w stanie SECURE przez 60 minut i samo odblokuje się do ponownego wpisania kodu. Pojawi się napis CODE.

 

np: 8543. Guzik numer 1 przyciskasz 8 razy aż pojawi się 8, guzik numer 2, 5 razy i analogicznie z resztą.

Dokładnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby już nie zakładać nowego tematu to podłączę się do tego. czy wszystkie fabryczne radyjka mają te kody "wydrukowane" na obudowach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że nie bardzo mam tutaj komu oddać, najpierw wyciągnę żeby zbadać, jak nic nie znajdę to pojadę do ASO niech dają PIN, nie uśmiecha mi się jechać naście godzin do Polski żeby nic nie grało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sprowadzoną micre 2001 i nie potrafie odblokowac radia. szukam podobnego tematu ale nie potrafię znaleźć. czy ktoś może mi pomóc. chodzi o to, że na ekranie początkowo widniał napis CODE i wtedy wbiłem już nawet nie wiem co, następnie wyskoczył napis SECURE i tak utrzymuje się do tej pory cokolwiek bym nie naciskał. nie wiem co zrobić. rozkręciłem obudowę i znalazłem jakiś 4 cyfrowy kod. domyślam się, że o niego chodzi. jednak znowu pojawia się problem bo w kodzie widnieje cyfra 8 a na panelu jest tylko 1-6 klawiszy. proszę o pomoc, najpierw jak odblokować radio a następnie jak wstukać kod :/

 

Daj znać jakiego producenta jest to radio (powinno pisać na jakiejś etykiecie na radiu) i podaj nr seryjny radia. Może coś poradzę...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może i mi pomożesz i obędę się bez wizyty w serwisie, 4 cyfrowy kod który odnalazłem na radiu niestety nie działa.

 

Clarion, part. no. 286-9881-02, nissan part no. 28185 BN800, model no PN-2424M. Serial no. CL052920072015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Znalazlem ten watek, a i mi przytrafilo sie nieszczescie, wiec go odgrzewam :)

Odpiolem akumulator i bec :(. Nie ma radia.

Problem w tym, ze wyswietlacz szwankuje, mozna by rzecz, nie istnieje. Tylko jakies pojedyncze kreseczki.

Klepalem cos bez sensu i raio zablokowalo sie calkowicie. Wyczytalem, w tym watku jak wrocic do trybu CODE ale nie mam pojecia co po wbiciu kodu dalej. Co wcisnac po wpisaniu tych 4 cyfr. Mam nadzieje ze zdobede te 4 cyfry :)


Znalazlem ten watek, a i mi przytrafilo sie nieszczescie, wiec go odgrzewam :)

Odpiolem akumulator i bec :(. Nie ma radia.

Problem w tym, ze wyswietlacz szwankuje, mozna by rzecz, nie istnieje. Tylko jakies pojedyncze kreseczki.

Klepalem cos bez sensu i raio zablokowalo sie calkowicie. Wyczytalem, w tym watku jak wrocic do trybu CODE ale nie mam pojecia co po wbiciu kodu dalej. Co wcisnac po wpisaniu tych 4 cyfr. Mam nadzieje ze zdobede te 4 cyfry :)

 

Mam juz kod :). Tylko co po wpisaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...