Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] koncówka drążka kierowniczego


Sznurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hey :)

 

zaczęło mi od czasu do czasu pukać lekko ale drażni mnie co że jakieś stuki mi odchodzą i postanowiłem wjechać na kanał i sprawdzić , i wyszło na to że mam końcówkę drążka do wymiany od kierowcy, i nasuwa się pytanie jakiej firmy , czy tak samo jak wahacze też 555 ?

 

szukałem temat i nic nie znalazłem.. widocznie jeszcze nikt nie wymieniał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem zakładać temat ale Sznurek mnie wyprzedził :)

Co do piątek to ponoć jest sporo podróby, oby wasze nimi nie były.

Ja myślałem o Teknorot albo Delphi i tu chciałbym poznać wasze opinie, Mam dostęp do części po cenach hurtu i nigdy nie kupuję tanich zamienników, ale interesuje mnie jakość tych powiedzmy średnich wyrobów. Jak one odnoszą się do TRW, Lemforder, Febi i całej czołówki. Ponoć jest powiedzenie że Europejczyk nigdy nie zrobi dobrych części do Japończyka i dlatego wybiera się 555 Na allegro są za 47+10 przesyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do piątek to ponoć jest sporo podróby, oby wasze nimi nie były.

z tego co mi kolega napisał który sprzedaje częsci końcówek drążka kier. nie ma podrób firmy 555 , jedynie wahacze podrabiane są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie ma podrób to nie ma co konbinować biorę piątale zwłaszcza że po 28 za sztukę :064: przy moim dojściu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sznurek u Ciebie z kolei piękna cena za usługę Mnie sama zbieżność będzie kosztowała 70 no chyba że dogadam się z sorem z samochodówki, że bez kwita to z 50, a wymienię sam bo lubię :) i wiem że nikt tam młotkiem nie będzie walił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niom ale i dalej co jakiś czas puknie sobie , stawiam albo sworzeń albo wahacz górny , nie lubię jak mi coś stuka przy aucie muszę mieć wszystko na Ok , więc pewnie na dniach jeszcze raz sprawdzę zawias , i zacznę znowu wymieniać :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...