Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Bulgotanie pod deską rozdzielczą!


Gość amigo25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W ostatnim czasie zauważyłem w mojej Primerze dziwne bulgotanie pod deską rozdzielczą. Bulgotanie pojawia się gdy dodaje gazu, na małych obrotach nic nie słychać. Poziom płyny chłodniczego jest ok. Proszę o informację czy spotkaliście się z takim przypadkiem i co może być powodem owego bulgotania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki objaw po zamontowaniu instalacji gazowej. Układ się zapowietrzył w momencie jak wpinali mi reduktor w układ chłodzenia. U mnie pomogło odkręcenie pokrętła od temperatury na maksa, przegazowanie od czasu do czasu i po jakimś czasie układ ładnie się wypełnił. Bulgotanie pochodzi z nagrzewnicy. Jak widzisz jest to objaw zapowietrzenia ale przyczyna tego stanu to już inna bajka (może zmieniałeś płyn niedawno... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Już prawie napisałem posta o tej samej treści :) Mam identyczne objawy bulgotania w nagrzewnicy. Dzieje się tak przy położeniu pokrętła ogrzewania mniej więcej "na godz. 10". Zauważyłem to całkiem niedawno.

 

Zakładam, że się zapowietrzyło. Jak to odpowietrzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :) zabawnie, bo ja z koleji myslalem ze mam jakas fobie. faktycznie bulgotanie było lecz w jakis sposób zniknęło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...