Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Łącznik Stabilizatorów


Sznurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie miałem okazji jeszcze wymieniać ich , a pomału dochodzę do tego co to może mi stukać z przodu i tym razem stawiam na łącznik :)

 

ale i tym razem nie wiem na jaką firmę postawić bo raczej 555 chyba nie robią łączników ? chce taki żeby za chwile znowu nie wymieniać go..

 

jak się wymienia łącznik stabilizatorów to trzeba od razu oba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

555 produkuje łączniki , a jeszcze dobre to LEMFÖRDER, , FEBI , MOOG ,TRW tych producentów bym brał pod uwagę jak będą dostępne .Sznurek a może to co ci puka to łożysko zwrotnicy , ja też długo nie mogłem zlokalizować . A do tej pory pozostał mi drążek kierowniczy w piwnicy nowy , łącznik zamontowany i nadal pukało . Przestało po wymianie łożyska zwrotnicy. Znajomy mechanik z łomem wynalazł przyczynę pukania .

 

[ Dodano: Sro 22 Kwi, 2009 00:22 ]

Tylko przy zakupie łącznika zapytaj czy daje też te górne gumy , żebyś starych nie musiał montować .Bo jak ja kupowałem to proponowali mi łącznik bez tej gumy.

 

[ Dodano: Sro 22 Kwi, 2009 00:25 ]

łączniki nie musisz wymieniać parami , są identyczne L czy P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie yamato daje jak naraze rade teraz przymierzam sie do kupna wachaczy gornych terz tej firmy ;)

 

Górne wahacze Yamato są średniej jakości , od samego początku skrzypiały. Że je smarowałem to przejechałem na nich ponad 25kkm ale luzy już były widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinezx1

yamato wahacze są do bani! Ja smarowałem swoje przed montażem bo były kompletnie suche i wytrzymały niecałe 5kkm. Poszły do reklamacji, zobaczymy co powie dystrybutor. Yamato jest made in china, a nie japan!

NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie na tyle mam łączniki yamato, nie dawno wymieniane - szczerze Ci powiem - nie wróże im długiego życia. Jakiś czas temu założyłem jakiś badziew z jednej strony i szybko się zużył, poszedłem do IC, chciałem 555, ale nie było na miejscu, to wziąłem yamato. Przykładam a to wygląda identycznie jak ten jakiś no name'owy badziew co miałem wcześniej.

Tanie były, ale sądze , że za jakieś 20 tyś znowu będe musiał je wymienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jest problem :)

 

łącznik stabilizatora z Lewej strony (kierowcy) chciałem dziś wymienić najpierw wywaliłem wahacz górny jest git zacząłem odkręcać łącznik i patrze a on jest długi :o więc pomyślałem k... zły mi sprzedali w sklepie więc zamontowałem koło i chciałem do jutra poczekać , ale pod domem zobaczyłem bo wydrukowałem sobie ostatnio jedną stronę z serwisówki zawieszenia przedniego i widzę na rysunku że z lewej strony jest krótka a z prawej długa

 

 

wiec zgłupiałem czemu u mnie jest z lewej długa ??

 

czy w Niemczech wymieniali i pomylili strony ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś kicha , łączniki są tej samej długości (znaczy są identyczne lewy i prawy ) ,więc nie może być któryś dłuższy. A może tylko ci się wydaje przez to ze samochód pewnie był podniesiony z jednej strony na lewarku .(zmienia się ustawienie stabilizatora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tylko ci się wydaje przez to ze samochód pewnie był podniesiony z jednej strony na lewarku .
na trzeźwo robiłem :)

więc stawiam na to ze ta baba w sklepie mi po... zamówienie i do p10 zamówiła chyba , bo na allegro z tego co wypatrzyłem to i do p11 niby też są te krótkie ale może to jakieś laicy sprzedają , jutro jadę to oddać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musieli coś spaprać mi ostatnio dali w intercarsie 2 lewe górne wahacze, jak rozebrałem prawą stronę i już chciałem montować to coś mi nie pasowało . A na opakowaniach (lemforder) było dobrze ale w pudełku od prawego był lewy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest git :] baba pomyliła się i od p10 mi zamówiła i sprzedała , rano wjazd zrobiłem a o 14.00 już właściwy czekał dla mnie :) i został zamontowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...