Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] PROBLEM LAMPKA OD RĘCZNEGO


snajper17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu cały czas świeci mi się lampka od chamulca ręcznego,nie wiem dla czego.Jak spuszczam czy podnoszę reczny to dalej świeci. Jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponował bym na początek wrócić do zbiorniczka tj. sprawdzić czy nie zawiesza się pływak, może też coś jest nie tak wewnątrz tegoż czujnika i cały czas jest zamknięty obwód. jeśli jakiś przewód dochodzi do klocków to żeczywiście masz czujnik no i klocki do wymiany. czujnik hamulca awaryjnego powinien znajdować się pod dźwignią ręcznego ale dostęp do niego jest kiepski.

powodzenia

:one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzałem włącznik pod ręcznym, ręczny gdy opada normalnie styka się z tym włącznikiem a gdy podnosze reczny to nie styka. Jest to nissan primera 1991 rok,slx,2.0b+g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, o ile dobrze pamietam to nie ma się stykać z włącznikiem a wciskać jeden z jego elementów. Jezeli masz dostęp do niego to depnij kabelki a potem je zewrzyj. Jesli kontrolka będzie gasła to na 100 % włącznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy zdjełem obudowe od recznego są tam dwie kostki i jeden kabel który idzie do włącznika. Gdy odepne kabel od włącznika i zewrze nic się nie dzieje,gdy odebne 2 kostki wszystko gasnie,a jak jedną kostke to wszystko się swieci.

 

[ Dodano: Pią 24 Kwi, 2009 17:35 ]

Dzięki za odpowiedzi. Pózniej sprawdze klocki chamulcowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...