Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Czy były oferowana ze skórzaną tapicerką?


Gość Stranger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stranger

Widziałem dziś prześliczne autko. Otóż była to Primera P11 ( jeszcze sprzed P11.144, rocznik '98-'99 bo miała już polakierowane listwy i pomarańczowe kierunkwskazy z tyłu ) w kolorze czarnym. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że w środku była wykończona w śnieżno-białej skórze. Nie jestem zwolennikiem skóry, ale to co zobaczyłem wywołało zachwyt. Biała skóra pięknie kontrastowała z czarnym lakierem nadwozia. I tu rodzi się pytanie. Czy Primerę P11 kiedykolwiek oferowali z białą skórą? Wiem że była edycja SE, która posiadała skórzaną tapicerkę, ale na pewno nie białą. To auto jednak było pozbawione jakichkolwiek emblematów. Myślałem że może człowiek dorobił sobie sam, ale tąże samą skórą wykończone były również drzwi, mieszek dźwigni zmiany biegów, ponadto dolna część deski rozdzielczej, obicie podłogi i dywaniki również były białe ( Chryste, jak to utrzymać w czystości :?: :shock: ). Gdyby dorabiał, zapłaciłby majątek za taki zestaw.

Tak czy siak, autko zrobiło na mnie piorunujące wrażenie. Widzieliście coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam primere 98r, srebrna, wersja ambiente ... 4 poduchy, skóra w kolorze szarym, drewniane dodatki boczki drzwi pokryte szarym welurem, deska rozdzielcza szaro-czarna. Moja to na pewno wersja oryginalna bez przeróbek

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stranger
Ja mam primere 98r, srebrna, wersja ambiente ... 4 poduchy, skóra w kolorze szarym, drewniane dodatki boczki drzwi pokryte szarym welurem, deska rozdzielcza szaro-czarna. Moja to na pewno wersja oryginalna bez przeróbek

No to też masz śliczne wnętrze, ale wciąż szary welur na drzwiach to nie śnieżno-biała skóra.

Ale uświadomiłeś mi jedną rzecz. Tamto auto nie miało żadnych drewnianych inkrustacji. To chyba jednak przemawia za scenariuszem samoróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elcoruso

Widzialem te Primerke kidys chyba, wygladalo to na wlasny pomysl, ale wykonanie naprawde profesjonalne! A co do skóry w P11 to wiem, ze GT czesto byly z pólskóra (boczki siedzeń itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam primere 98r, srebrna, wersja ambiente ... 4 poduchy, skóra w kolorze szarym, drewniane dodatki boczki drzwi pokryte szarym welurem, deska rozdzielcza szaro-czarna. Moja to na pewno wersja oryginalna bez przeróbek

Pozdrawiam

Jakis czas temu jechalem taksowka P11 (hatchback) 2.0TD w kolorze srebrnym. Miala spoiler na klapie bagaznika i czarna skore wewnatrz. Wiecej szczegolow nie pamietam, bo pozno bylo, a ja bylem w stanie wskazujacym :)

Z rozmowy z kierowca dowiedzialem sie ze to byl rocznik 98 sprowadzony bodajze z Holandii, a facet nakrecil nim blisko 300kkm i nie ma z nia wiekszych problemow. Skrzypial mu tylko przedni prawy gorny wahacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P11 mogła mieć skórę i to już od pierwszego roku produkcji. Z tego co sięgam pamięcią to już w pierwszym roku oferowania P11 w Polsce (chyba był to jedyny taki rok) w ofercie była SLX, z automatyczną tradycyjną skrzynią biegów i właśnie ze skórzaną tapicerką- czarną, na pewno nie białą.

 

O skórzanym wykończeniu wnętrza to sobie można było pomarzyć, ale jak widać jak ktos ma ochotę to potrafi sobie marzenia spełniać. Chciałbym, może nie białą, ale beż jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stranger
P11 mogła mieć skórę i to już od pierwszego roku produkcji....

 

Ty przyjacielu to jednak jesteś swego rodzaju wyroczną w sprawie modeli Primery ;) Z nudów po nocach studiujesz prospekty? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty przyjacielu to jednak jesteś swego rodzaju wyroczną w sprawie modeli Primery ;) Z nudów po nocach studiujesz prospekty? :D

 

No studiowało się to kiedys studiowało. :D

 

Teraz mi sie przypomniało, że przecież była jeszcze Primera Executive, (tuż przed P11.144) i ona miała skórzaną kierownicę i jakieś pierdółki, a najwyższa Executive miała pół-skórzaną tapicerkę, mniej więcej tak jak to było w GT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem szczerze i nie obrażając nikogo, ta szara skóra nie umywa się do tamtej białej...

 

Ale to i tak lepsze niż ten drelich, który jest w zwykłych wersjach.

 

A ta P11 kombi jest świetna, a jak patrze na cenę, no to normalnie szok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nemecki, wg tamtego katalogu, w roku modelowym 98

mozna bylo dokupic tapicerke skorzana razem z regulacja elektryczna fotela.

Wiec taka byla na 100%

tylko to nie byl chyba kolor bialy tylko taki kremowy ale w kazdym badz razie jasny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...