Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Guma stabilizatora tył


Gość voyak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.

Zawsze tylko przeglądałem to forum,dziś postanowiłem napisać kiedyś musi być ten pierwszy raz, ale wracając do sprawy. Stałem się szczęśliwym posiadaczem P10 od początku coś w nim z tyłu stukało więc pojechałem do mechanika ten stwierdził, że do wymiany są gumy stabilizatora i teraz moje pytanie może ktoś wie gdzie w necie można takowe nabyć. Przeorałem już chyba wszystko i nic, owszem są do Primery z silnikiem 1,6 ja potrzebuje do silnika 2,0 16V o średnicy wew 19mm.

Pytałem w kilku sklepach w moim mieście ale nie ma tej części w katalogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc.

Łączniki stabilizatora zostały wymienione wcześniej, a jutro zadzwonię do Japanmoto zobaczymy co powiedzą obdzwaniałem innych łącznie z allegro i nikt nic takiego nie ma.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raf4rb

Jakiś dziwny masz ten rozmiar, w moim idą fi16, które notabene też ciężko dostać, jak szukałem to wszędzie w sklepach były fi18. Radzę dokładnie pomierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WaldekSP16

Przerabiałem temat jakiś czas temu i skończyło się na ASO Nissan ale nie dlatego że nie ma zamienników tylko ceny , zamienniki kosztują około 28-30 zł szt. a za orginał dałem 34zł szt. ( potrzebne są 2szt. ) czasem warto zadzwonić do ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...