Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] odpala - przymuszona


danolek

Rekomendowane odpowiedzi

primera 2,0 SRi czasem jak postoi dzien nie jezdzona - nastepnego ranka dziwnie odpala,mianowicie : rozrusznik kreci,ale obroty nie chca sie podniesc - kopniak w gaz i obroty ida do gory i zapala normalnie.ostatnio wymienialem linke gazu,moze miec to zwiazek?

 

akumulator nowy wymieniany pare dni temu (myslalem ze to jest przyczyna zlego odpalania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie moja brocha, cyrk i małpy bo ja traktorzysta jestem :)

Masz te problemy na benzynie czy na gazie czu tak i tak. Coś mi świta że takie tematy już były. Nie wnikam w nie więc nie dam Ci odpowiedzi.

Linka nie ma nic do tego, albo krokowy siadł i dlatego musisz podtrzymywać obroty, albo przepustnica zasyfiona i musisz ją otworzyć aby zassało, albo pompa daje marne ciśnienie paliwa. Jak tam czują sie filtry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochod jezdzi tylko na benzynie.

filtry wszystkie nowe.

przepustnica byc moze brudna - wyczyszcze w takim razie badz oddam na warszat bo za bardzo nie wiem jak sie do tego dobrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo za bardzo nie wiem jak sie do tego

danolek, to naprawde nie jest trudne i nic nie popsujesz :) Wyjmujesz kluczyk ze stacyjki. odlaczasz wtyczke przeplywomierza, zdjemujesz rure prowadzaca z obudowy filtra do kolektora i czyscisz przepustnica (klapke) - uchylajac ja. Tutaj masz tez troche na ten temat: http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...ie+przepustnicy

Tutaj masz foto, to co na czerwono to okrecic a na niebiesko masz zaznaczone miejsce w ktrym jest przepustnica.

sr20de.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...