Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Naprawa klimatyzacji


kpr888
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podłącze się pod temat,wczoraj u siebie właśnie naprawiałem klimę,rok temu pojechałem do jednego warsztatu by nabić ją bo jak kupiłem autko klima nie działała,stacja pokazała że układ jest szczelny więc nabili czynnikiem i co,po 10 min pracy klimatyzacji czynnik wyciekł,rurka aluminowa ta pod akumulatorem okazała się nieszczelna,nie miałem kasy więc to zostawiłem,wczoraj zaprowadziłem samochód do innego warsztatu,(znajomego)powiedziałem co i jak,po 2 godz.autko gotowe,klima działa,pospawał przewód,odgrzybił klimę,i co ważne wymienił osuszacz ,tak jak mi powiedział trzeba go wymieniać jak się chce mieć sprawną klimę i nie mieć kłopotów,np.pękniętego przewodu,i jeszcze jedna rzecz którą powiedział,trzeba utrzymywać chłodnicę klimy w czystości by nie mieć z nią problemów bo wydatek drugi co po sprężarce,zapłaciłem 150 zł + 0.5 czystej żołądkowej :) (tak po znajomości)

a teraz się cieszę chłodkiem w swojej primerce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Skraplacz to nic innego jak chłodnica - koszt nowej to ok 350zł tylko musi pasować pod osuszacz nowy ok 50zł. Wymienić Chłodnicę od klimy to żadna wielka filozofia - do godziny czasu a nawet krócej. Jedź do innego warsztatu niech Ci zrobią próbę nadciśnieniową i popsikają preparatem wtedy wyjdzie gdzie jest nieszczelność.

skraplacz = chlodnica? to pewne, bo wlasnie jakis czas temu pewien serwis wprowadzil male zamieszanie... mechanik wyjal mi skraplacz czytaj osuszacz Edytowane przez arthi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...