Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] nie chciał się odpalić


Gość yatzec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yatzec

Witam

Miałem taką oto sytuację: przejechałem ok 100km, zatrzymałem sie na chwilę aby spytać o drogę. Przy próbie uruchomienia, Primerka kompletnie nie reagowała, jakby wogóle nie było akumulatora. Podniosłem pokrywę silnika poruszałem kablami na akumulatorze i po kilku próbach zatrącił. Jakieś sugestie co do rzeczonej sytuacji? Może jakiś czujnik temperatury, było bardzo ciepło? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość B_E_R_E_K

kupic nawigacje GPS wtedy nie bedziesz musial pytac o droge:P a powaznie to wyczysc klemy akumulatora bo zapewne niema odpowiedniego styku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość żyzny

yatzec, B_E_R_E_K, ma rację po 1. wyczyścić klemy po 2. sprwadzić połączenie kabla masowego z akumulatorem (w miejscu łączenia z karoserią potrafi gubić styk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość B_E_R_E_K
2. sprwadzić połączenie kabla masowego z akumulatorem (w miejscu łączenia z karoserią potrafi gubić styk).
przy okazji pusc kabel plusowy prosto z alternatora do aku i bedziesz mial super ladowanie i zarowki na wolnych beda tez lepiej swiecic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...