Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] problem z centralnym zamkiem


Gość sieniek121233
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sieniek121233

witam,może już ktoś miał taki problem?Mianowicie,gdy zamykam autko z pilota to centralny zamyka się zamyka,a gdy chce otworzyć,to tylko wyłancza się alarm a drzwi się nie otwierają,muszę je otwierać z kluczyka,jeśli ktoś wie o co chodzi to proszę o odpowiedz.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adek89

moze byc uszkodzony silownik zamka w drzewiach kierowcy ja mialem tak ze silownik drzwi pasazera otwieral ale nie zamykal poniewaz powyginaly sie blaszki ktore dzialaja na zasadzie szczotek tak jak w wiertarce no i ja stawiam na to wlasnie . odrazu mowie ze sie nie da naprawic ja kupilem uzywany silownik na allegro za 30 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raf4rb
witam,może już ktoś miał taki problem?Mianowicie,gdy zamykam autko z pilota to centralny zamyka się zamyka,a gdy chce otworzyć,to tylko wyłancza się alarm a drzwi się nie otwierają,muszę je otwierać z kluczyka,jeśli ktoś wie o co chodzi to proszę o odpowiedz.........

Co to za alarm, oryginał czy dokładany? Czy z kluczyka otwierają się wszystkie drzwi, czy tylko kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adek89

zeby sprawdzic silownik to wez go rozlacz i podlacz potem pod akumulator ( jak sie zamknie to zamien plus z minusem i wtedy powinien sie otworzyc jak nie to wiadomo: do wymiany )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sieniek121233

wielki dzięki za podpowiedzi,przynajmniej wiem od czego zacząć,jutro go wyjmę i podłącze pod aku i się okaże,co do oryginalności tego alarmu to nie wiem ale wydaje mi się że nie jest oryginalny,jeszcze jedno małe pytanko.jak się okaże że to właśnie ten siłownik to jaki mam kupić,uniwersalny??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sieniek121233

i lipa,dzisiaj wymontowałem siłownik i sprawdziłem tak jak radził adek89,podłączyłem pod aku i się zamknął potem odwróciłem przewody i się otworzył!!!jeszcze jedno,to nie jest oryginalny alarm...może ma ktoś jeszcze jakieś pomysły!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adek89

moze pilot trzeba przeprogramowac albo slyszalem jeszcze ze problemem moze byc radio ze moze sie gdzies tam + zmostkowac ale taki problem byl w vektrze wiec nie wiem jak sie ma to do primery tak samo moze byc problemem kostka stacyji ale znow nie powiem na 100% ze to dotyczy primery choc nie jest trudne sprawdzenie tego. a i jeszcze jedno czy zamknac mozesz pilotem tylko z bliska czy rowniez z 20-30 metrow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...