Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Problem ze spalinami


Gość smyndrok

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smyndrok

Witam!

Mial ktos kiedy podobny problem jak ja?? Otoz podczas jazdy, gdy choc minimalnie uchyle ktoras z bocznych szyb po paru sekundach wlaza mi spaliny do srodka. Nie moge sobie z tym dac rady, kat poprzedni wlasciciel wycial, wydech pouszczelnialem na laczeniach, kumin nowy od SRa zalozylem i dalej to samo :/ Jak mial ktos z Was taki problem i sobie z nim poradzil to chetenie przeczytam Wasze porady :D Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość żyzny

smyndrok, jeżeli taki objaw jest w czasie jazdy to szukałbym nieszczelności pomiędzy kolektorem wydechowym a silnikiem, generalnie gdzieś z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość smyndrok

Wszycho uszczelnilem od glowy, po kumin (uszczelki + plus pasta :D ) dla pewnosc zatkalem koniec szmata podczas pracy silnika ,zeby pewnosc miec ze nigdzie nie puszcza i dalej mi smierdzi spalinami w srodku :| koncza mi sie pomysly :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donn_primerra

a od czego masz końcowy tłumnik nie jest czasem inny tzw wylot nie idzie jakos inaczej jak w orginalnym... kiedys zakladalem komus tłumnik końcowy i była to jakas podróba czy cos w kazdym razie wylot był troszke inaczej niz w orginale... efekt byl taki jak u ciebie.. spaliny wpadaja w zawirowanie... i wracaja ci do środka... jezeli masz wszystko szczelne od glowy po kopniec to innej opcji nie widze... a jakiegos dziadoskiego spojlera nie masz zamontowanego????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Heh:) i po sprawie! Problemem była dziura w karoseri koło tłumika! Otwierając szybę w samochodzie darło mi spaliny do środka przez bagażnik (może siakies podciśnienie lub coś takiego) łatka, pasta na spawy i troche "Boll'a pod pistolet zalatwilo sprawe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...