Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] POTRZEBUJE PORADY PRZY ZAMONTOWANIU ALARMU


Monia88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!! Mam alerm STIG 48 i chciałam się poradzić kogoś kto ewentualnie też go montował..Lub zna się na rzeczy.. Czy macie jakieś schematy nie wiem może okablowania gdzie są jakie przewody lub cokolwiek???? Siłownik w dzwiach kierowcy już zamontowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakładam w swojej centralny zamek ale bez alarmu bo nie sadze by ktos chcial mi ukrasc auto ,

 

wiec moge pomoc tylko ze strony centralnego zamka

 

moze jutro skoncze jest roboty od groma w sumie nic trudnego ale czasochłonne wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centralny zamek mam fabryczny

schemat mam tylko chcialabym sie dowiedziec gdzie znalesc przewody w samochodzie takie jak masa kierunkowskazy impuls masy itp

jak ktos poda e-mail moge przeslac ten schemat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schematy by się znalazły

Masa się kryje pod farbą karoseri :P

natomiast zainteresuje Cię kabelek Masowy w którym się pojawia masa po otwarciu których kolwiek drzwi jest to czerwono czarny z podłużnym czarnym paskiem kabelek przy nogach kierowcy po lewej stronie trzeba zciągnąć tą zaślepke /profil z progu /przy początku błotnika /on

 

Co do kabelka to się jeszcze upewnie bo jest ich kilka ...aa dosyć cienki ...

 

Co do zamka to po prawej stronie u pasażera analogicznie do tej stronie znajduje się ten sterownik od centralnego zamka LOCK Time...cos takiego jest tam kupa kabli pomarańczowy pomarańczowo niebieski i jeszcze jakiś pomarańczowy one zmasowane otwierają zamykają wszystkie drzwi ... u mnnie jeszcze trzeba odkręcić kompa od poduszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moglbys wrzucic te schematy albo wyslac na poczte???

czy wiesz moze jakie kolory maja przewody od kierunkowskazow

gdzie znajde impuls masy

i czy monyowales kiedys taki alarm???

moglbys w miare szybko odpowiedziec bo zalezy mi na czasie bo chcialabym to szybko skonczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...