Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] problem z rozrusznikim albo samym bendixem


Gość marek777

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marek777

witam jak odpalam silnik to zaraz gdy zaskoczy jest dzwiny dziek jakby bendix sie nie cofal odrazu . moze ktos mial taki problem bo chcialem sie dowiedziec zanim zaczne dobierac sie do rorusznika czy bede musial cos wymienic czy poprostu bedix gdzies sie przyciera. mam nadzieje ze to nic powaznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu bym wymontował rozrusznik i wymienił automat rozrusznika bo prawdopodobnie to on ma wypalone styki i powoduje że bendiks zbyt puźno się chowa a i nie zaszkodzi sprawdzic jak się sam bendix porusza po śrubie może faktycznie to on sie przyciera i wystarczy go nasmarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MISIU-BISI

kończy sie pewnie plastikowe koło zębate w rozruszniku, straciło już zapewne kilka zębów, ja tak miałem aż padło całkiem i już nie odpaliłem, miałem tylko dźwięk wkrętarki elektrycznej, koszt naprawy-ale sam wyjąłem rozrusznik-90 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dałem rozrusznik do regeneracji koszt 290 zł

TRZYMACZ 50 ZL

WYŁĄCZNIK 65 ZL

BENDIX 64

TULEJKA 1,90 ZL

ŁOZYSKO 10 ZŁ

SZCZOTKA 34 ZŁ

 

moze duzo ale wiem ze cały rozrusznik jest praktycznie nowy i nie zawiedzie mnie na bank przez kilka lat

 

a i regeneracja 60zl oczywiscie :) to razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marek777

michal801 jak by styki byly wypalone na automacie to by byl raczej problem z odpalaniem a co do kola plastikowego to jakos nie widze powiazania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...